Acer Nitro 5 AN515-54 klavye değişim ücreti ne kadar?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Acer Nitro 5 AN515-54 model oyun bilgisayarına sahibim. Sorunum şu: Klavyemin "A" harfinin ortası soyuldu ve "A" harfinin biraz üzerinde minik nokta şeklinde soyuk var. Aynı şekilde "S" harfinin hemen üstünde noktadan daha çok minik bir soyuk mevcut. Klavye değişimini düşünmedim değil. Ücreti ne kadardır? Bir de klavye koruması için işte sticker ya da şeffaf bir kaplama tarzı bir şey var mı? Telefonlara taktığımız cam gibi?

Keşke bilsem hocam. Monster klavye için ömür boyu garanti veriyor. Şu Acer bozuntusu da bir tane tuş yollayamasın. Rezalet cidden.
Elimden gelse zamanında monster alırdım. Ama alamadım. Bir türlü stoklara getirmediler bilgisayarları. Benim de vaktim kalmamıştı. Mecbur aldım.

@Rtguela Acer servisi kötü, adamlar anlamıyor sorunları. Sorun bulup ilettiremiyorsun şu hata var düzeltme güncellemesi gelsin diye. Ben RAM'i de korkarak yolladım cihazda zarar olmadı Allah'tan ve donanımı çalmadılar nette yazılan gibi değil. Ama klavye arasına koyulan bezi koymayı unuttular mı bilmiyorum o yok diğer her şeyi tam geldi. Yalandan arıyor servis deneyimi nasıl diye dediklerimi yazmıyor kendi kafasına göre yazıyor arayan kişide çok saçma, servis düzeltsin kendini ASUS'da aynı servis o da sıkıntı.

@EkmekArasiHDD Monster, servis deneyimde örnek bir firma, garantin bitsin yine ücretsiz kendilerinden kaynaklı sorunla arıza olunca değiştiriyor.

Elimden gelse zamanında Monster alırdım. Ama alamadım. Bir türlü stoklara getirmediler bilgisayarları. Benim de vaktim kalmamıştı. Mecbur aldım.

Monster'ı boş ver zaten. Abra serisinin uygun fiyatlı modelleri hep Clevo kasa. Onu alsan başın çok ağrırdı.
Monster klavye için ömür boyu garanti veriyor.

Clevo'larda kronik sorun olduğu için veriyor :). Daha geçen birisi v24.1 Tulpar almıştı onda klavye sorunluydu yeni ürün yolladılar oda aynı çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı