Acer Nitro 5 AN515-55 nasıldır?

Aynen öyle o yüzden 8 tavsiye ettim zaten hem daha az masraf hem de 32 çok olur.
Öyle söyleniyor bende bu modeli alacağım herhangi bir probleminiz sorununuz var mı? Herkes Dual yapılınca FPS çözülüyor yazmış, bazıları da çok da gerek yok diyor bilemedim.

Bu forumda 16'lik alıp Dual sanan çok arkadaşımız oldu. Pişman çoğu. 8'lik alıp bir 8'lik daha alın bana kalırsa.

Aynen öyle o yüzden 8 tavsiye ettim zaten hem daha az masraf hem de 32 çok olur.

Bu forumda 16'lik alıp Dual sanan çok arkadaşımız oldu. Pişman çoğu. 8'lik alıp bir 8'lik daha alın bana kalırsa.
Bu modelin 8liği mevcut değil sanıyorum maalesef o yüzden başka laptop bakayım diyordum dell gördüm çok ısınır falan dediler kafa karıştı yine bilemiyorum.

Bu modelin 8liği mevcut değil sanıyorum maalesef o yüzden başka laptop bakayım diyordum Dell gördüm çok ısınır falan dediler kafa karıştı yine bilemiyorum.

Dell Valorant gibi basit bir oyunda bile 96 derece görüyor. ASUS ROG desen o da 93 94 derece güya özel kasa bir de. TUF'ta farksız sayılmaz. Geriye Lenovo ve Acer kalıyor. Ki ben benim Acer da yüksek performanstan dengeliye aldım bir durum ne diye 3 5 FPS düştü ama 57 derece işlemci ile oyun oynattı bana gözlerime inanamamıştım.

Direk 32 ramlisini alasım var 16x2 dir onlar uğraşmam en azından diye ya herkes soğumasını övüyor zaten

Direk 32 ramlisini alasım var 16x2'dir onlar uğraşmam en azından diye ya herkes soğumasını övüyor zaten.

Soğutması harika kesinlikle 32 olanı zannediyorum ki Dual artık bir zahmet olsun. Ama yine de siz bir araştırın.

Bende de 16*1 RAM'li versiyonu var. Eylül'de dolar tırmanmaya başlarken laptop stoğu sıkıntısı varken almıştım. 2*8 olsa tadından yenmezmiş çünkü 16 GB RAM olsa bile FPS sorunu yaşıyorum. 144Hz ekranı tam anlamıyla kullanamıyorum.
Eğer 3200 MHz 16 GB 21CL SK hynx marka RAM'i 2. el olarak alacak birini bulabilirsem 2*8 RAM olarak değiştirmeyi düşünüyorum.
Hocam sizde de klavyenin ortası ısınıyor mu?

Kesinlikle ısınıyor hocam, ben de cihazımı almadan önce sizin az konularınızı okumadım .Bu arada ben genel olarak cihazın klavyesini beğenmedim zaten ısınması da etkiledi tabii ama. Şu an mesela ben CS:GO'da bile takılma sorunları yaşıyorum.

Ben de cihazımı almadan önce sizin az konularınızı okumadım

Faydamız olduysa ne mutlu bana. Bir buçuk aydır oyun oynayamıyorum, fırsat bulamıyorum. İlk aldığım sıralarda, soğutucu yok iken, 60 derece dolaylarında GTA 5 oynamak son derece ilginç ve bir o kadar da güzeldi benim için. Ancak klavye ısınması çok sinirimi bozuyor.

Kesinlikle Allah'tan daha öncesinden masaüstü alırım diye mekanik klavye almıştım onu kullanıyorum. Harici monitörümde var, GPU %99 sabit olmasa da en azından CS'de falan FPS arttı biraz. Şu an BIOS modlayıp voltaj artırma düşüncesindeyim araştırabilirsem yapacağım. Çünkü zaten cihaza çok para verdim bir de RAM parası üzer beni.

EDİT: Voltajı 35 40 Watt'ta kadar artırdım ama GPU kullanımı artmadı tek çaremiz RAM.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…