Acer Nitro 5 AN515-55 NH.Q7PEY.001 alınır mı?

• Konuyu başlatan YSA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Bütçe
9000 TL - 9500 TL

YSA

Decapat
Yer
Ötüken Yaylaları
Daha fazla  
Bu bütçede bu ürünü buldum. Ekran kartı gayet iyi ama işlemci konusunda karasızım. Sizce bu alınır mı, yoksa bir umut fiyatların düşmesini mi beklemeliyim? Önerilerilerinize açığım. (Yurt dışı da olabilir.)

Alınır hocam, bütçeyi aşabilirseniz bunu öneririm. 10.000 liraya geliyor.

Bu bütçede bu ürünü buldum. Ekran kartı gayet iyi ama işlemci konusunda karasızım. Sizce bu alınır mı, yoksa bir umut fiyatların düşmesini mi beklemeliyim? Önerilerilerinize açığım. (yurt dışı da olabilir.)

Dostum o ürünü bilmem ama bende AN515-54 olan modeli var ve ben açıkcası önermem ısı yönünden çok üzdü beni almak için 3 4 senenin yazını heba ettim üstüne de annemden babamdan aldım parayı denkleştirdim 2 kez servise yolladım çok ısı problemi var ve fazla problemleri yaşadım uyku moduna giriyordu çıkmıyordu istersen video atayım sana olayları touchpad bir çalışıp bir çalışmıyordu ve dahası sana stres testi resmini bırakayım aldım pişmanım.

Dosya Ekleri

• 22.PNG
    22.PNG
    67,3 KB · Görüntüleme: 51
Alınır hocam, bütçeyi aşabilirseniz bunu öneririm. 10.000 liraya geliyor.
Bu ürün de aklımda ancak dolar kuru belli bu ürünü almam için dolar kurunu 6,5 - 7 seviyesine gerilemesi gerekiyor. Eğer biraz daha ucuzlarsa bunu alabilirim.

Bu ürün de aklımda ancak dolar kuru belli bu ürünü almam için dolar kurunu 6,5 - 7 seviyesine gerilemesi gerekiyor. Eğer biraz daha ucuzlarsa bunu alabilirim.
1616744329946.png

Sadece 500 TL ekleyebilirseniz çok daha iyi bir model ve işlemciye sahip olacaksınız.
Onun dışında Acer olabilir yukarıdaki arkadaş 9. Nesil i7 kullandığı için ısınması normal.
Dostum o ürünü bilmem ama bende AN515-54 olan modeli var ve ben açıkcası önermem ısı yönünden çok üzdü beni almak için 3 4 senenin yazını heba ettim üstüne de annemden babamdan aldım parayı denkleştirdim 2 kez servise yolladım çok ısı problemi var ve fazla problemleri yaşadım uyku moduna giriyordu çıkmıyordu istersen video atayım sana olayları touchpad bir çalışıp bir çalışmıyordu ve dahası sana stres testi resmini bırakayım aldım pişmanım.
Sürücüleri tekrar kurun, https://www.hepsiburada.com/thermal...-1gr-termal-macun-tg-k-001-rs-pm-HB00000YI0ZR bu macunu uygulayın 90 derece geçmez, i7 için 93 dereceler normal zaten. Gayet iyi bir laptopunuz var pişman olmanıza gerek yok.
Ayrıca model numaranızı Acer Sürücü sitesine girerek NitroSense uygulamasını indirip Fan ayarını maks olarak ayarlayın. Ürün Destek | Acer Türkiye
-Bir fan alarak laptopunuzun yükselmesini sağlayıp 5 derece daha soğutabilirsiniz.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 941472
Sadece 500 TL ekleyebilirseniz çok daha iyi bir model ve işlemciye sahip olacaksınız.
Onun dışında Acer olabilir yukarıdaki arkadaş 9. Nesil i7 kullandığı için ısınması normal.

Sürücüleri tekrar kurun, https://www.hepsiburada.com/thermal...-1gr-termal-macun-tg-k-001-rs-pm-HB00000YI0ZR bu macunu uygulayın 90 derece geçmez, i7 için 93 dereceler normal zaten. Gayet iyi bir laptopunuz var.
Hocam zaten şuan almayacağım fiyatların azalmasını seneye yaza kadar bekleyebilirim yani
9500TL bile şuan fazla.

Geri
Yukarı