Acer Nitro 5 AN515-57-72C8 vs Monster Abra A5 V17.4.4 vs Casper Excalibur G870.1245-BFB0X-B

12450H 12650H'tan iyi değil ilk olarak, birisi i5 birisi i7 zaten aynı nesilin iki işlemcisi. Öyle bir durum olmaz. Excalibur daha kalitesiz ve guvenilirlik anlamında daha kötü, sırf 4060 alınacak diye tercih edilmesini mantıklı bulmuyorum.
Evet yanlış siteden bakmışım. Haklısın daha iyi bir marka araştırıp ondan almak daha mantıklı gibi. Yani şöyle düşündüm tuf vs excalibur bir ara tuf laptopların ısınma sorunu vardı. Bu attığın modele benziyordu görüntü açısından. Şimdiye kadar pek laptoplarla ilgili olmadığım için modelini hatırlamıyorum. 8 gb ram vs 32 gb ram gibi bir kıyaslama yaptım. Daha fazla araştıracağım hangisi bütçeme, düşünceme uygun gelirse onu alacağım. Tüm yorumlar için tekrar teşekkürler.

Bütçen yetiyorsa atılan TUF daha mantıklı.
Hocam selamlar. Seni bulmuşken sorayım.
Ben öneri üzerine atılan TUF modelini almıştım. Şimdi bu model için bir tane powerbank ve laptop çantası bakıyorum. Önerilerin var mıdır? Ayrıca type c şarj özelliği var mı? Sitesinden baktım sanki var gibi ama emin olamadım. Ona göre powerbank bakacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı