Acer Nitro 5 AN515-57 alınır mı?

mindbloww

Kilopat
Daha fazla  
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 AN515-57 Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3060 Harici 6GB Ekran Kartı, Free DOS Amazon.com.tr

Bu bilgisayarı almak mantıklı mı?

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 AN515-57 Dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3060 Harici 6 GB Ekran Kartı, FreeDOS Amazon.com.tr

Bu bilgisayarı almak mantıklı mı?

Değil

şuan piyasada satılan laptopların çoğu Acer. Amacım seni soğutmak değil ama bir kaç videoda tasarımıyla ilgili sorunlar yüzünden kapağını açıp kapatırken kırılan yerlerini falan görmüştüm. Cihaz Çin olduğu için pek önermem üzerine biraz daha koyup Monster bakmanda fayda var. Özellikleri bundan daha düşük bir monster işini daha iyi görür bence.

Acer Nitro kullanan çok arkadaşım var ve çoğu soğutma sorunu çekiyor, almanı önermem. ASUS veya Lenovo İdeaPad Gaming modellerine bakmanı öneririm.

Acer kullanıcısıyım 3050 Ti. Soğutması normal boşta 45 aktif 70-75. tasarımı da güzel sıkıntı yok.

Aynısını Monster için söylüyorlardı 75 derece üstü görmedim
Monster kullanan 4'ten fazla aktif olarak görüştüğüm oyun oynadığım tanıdığım var bir kere bile pişman olduklarını duymadım o yüzden öneriyorum kendim masaüstü kullanıyorum. Masaüstü kullanmasam monster alırım

Monster kullanan 4'ten fazla aktif olarak görüştüğüm oyun oynadığım tanıdığım var bir kere bile pişman olduklarını duymadım o yüzden öneriyorum kendim masaüstü kullanıyorum. Masaüstü kullanmasam Monster alırım

Monster'i ben bayağı pahalıya almıştım 10 bin TL fazla verdim ama ülkemizin para degersiz oldugu için sorun etmedim

Geri
Yukarı