Acer Nitro 5 AN515-57 laptopta kulaklıklardan cızırıtı sesi geliyor

Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 1 yıldır Acer Nitro 5 AN515-57 nh. Qewey. 002 kullanıyorum. Acer'in kendi sitesinde var olan en güncel ses driverı yüklü. YouTube'da ön izleme ile video açıldığında ses olmamasına rağmen kulaklıklardan cızırtı geliyor, video izlerken kulaklıkta çok az da olsa belli belirsiz cızırtı geliyor. Her zaman olmasa da arada hiçbir şey açık değilken, boştayken de cızırtı geliyor ( tam emin değilim psikolojik olabilir.). 4'ten fazla kulaklıkla denedim hepsinde aynı. Dün Intel'in sitesinden driverları güncellemeyi denedim ama sürücüler güncellenmedi sürekli hata verdi, 2 farklı driver denemiştim. DDU ile eski driverı kaldırıp yeniden Acer'in internet sitesinden indirdiğim driverı kurdum, sorun bilgisayar kapanana kadar çözüldü, cızırtı sesinden kurtuldum sandım. Bilgisayarı tekrar açtığımda sorun tekrar başladı. Cızırtı sesinden bıktım artık, kulağım arada çınlıyor sağlığımı bozacak bu ses sürücüsü. Acer'in sitesinde 2 tane ses sürücüsü bulunuyor eskisini indirip bir de onu deneyeceğim. Sorunumun çözümünde yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı