Acer Nitro 5 AN515-57 paneli kaç ms idir?

xMegatron

Picopat
Geçtiğimiz gün bir bilgisayar almaya karar verdim ancak panelle ilgili bazı olumsuz yorumlar duydum 20 ms, 30 ms olduğu gibi. Benim almak istediğim modelin paneli kaç ms'dir acaba?

Almak istediğim model:

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz gün bir bilgisayar almaya karar verdim ancak panelle ilgili bazı olumsuz yorumlar duydum 20 ms, 30 ms olduğu gibi. Benim almak istediğim modelin paneli kaç Ms'dir acaba?

Almak istediğim model:

Bir süre sonra cevap gelecektir ben tek söylemek istedigim MediaMarkt'dan bir şey almaman bir de Vatan Bilgisayar. Bu 2 firmadan uzak durun.

Geçtiğimiz gün bir bilgisayar almaya karar verdim ancak panelle ilgili bazı olumsuz yorumlar duydum 20 ms, 30 ms olduğu gibi. Benim almak istediğim modelin paneli kaç Ms'dir acaba?

Almak istediğim model:

Stok yok. Bütçen nedir?

Hocam neden peki fazla pahalı diye mi yoksa iade falan mı?

Vatan pahalı fakat MediaMarkt sürekli arızalı ürün satıyor şansa göre birkaç kere video görmüştüm kaynaklar hala duruyor mu bilmiyorum fakat iade konusunda zorluk çıkarabilirler.

Eger soracak olursan biri TV satın alıyor çalışan olanı eve götürüyor cihaz çalışmıyor MediaMarkt'ın oraya götürüyor arabasıyla iade etmiyorlar degiştirmiyorlar adam öfkeden çekiç çıkarıp binanın önünde parçalıyor MediaMarkt adama dava açıyor kazanıyorlar bu olayı duydukdan sonra almamaya başladım oradan.

Geri
Yukarı