Acer Nitro 5 AN515-57 vs Casper Excalibur G770

Evet, en azından excaliburdan daha kaliteli ne önereyim?

Excalibur metal Victus ise plastik kasa, galiba daha önce Victus kullanmadın o yüzden fazla detayını bilmiyorsun.

Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G770'lerinde alt kasası plastik, Victus'ta kullandım G770 de bataryadan drainleyip performans düşüren kalitesiz Clevo anakarti Victus değil Excalibur kullanıyor 😂

Excalibur metal Victus ise plastik kasa, galiba daha önce Victus kullanmadın o yüzden fazla detayını bilmiyorsun.

Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video boyunca 1-2 yer hariç adam full övdü hocam Victus'u.

G770'lerinde alt kasası plastik, Victus'ta kullandım G770 de bataryadan drainleyip performans düşüren kalitesiz Clevo anakarti Victus değil Excalibur kullanıyor 😂
Şimdi alt kasa üst kasa olayına girme metalmi metal Victus'ta plastik yaylanıyor bildiğin bataryadan drainleyip dediğin olayı bana bi açıkla bakalım ve en güldüğüm yer clevo anakartın işlemci ve ekran kartı ile alakası olmayıp performansa nasıl bi etki yarattığını açıkla. 🤣

Şimdi alt kasa üst kasa olayına girme metalmi metal Victus'ta plastik yaylanıyor bildiğin bataryadan drainleyip dediğin olayı bana bir açıkla bakalım ve en güldüğüm yer Clevo anakartın işlemci ve ekran kartı ile alakası olmayıp performansa nasıl bir etki yarattığını açıkla. 🤣

CPU ve GPU anakartta bulunur, neden bahsediyorsun sen nasıl etkisi yok cahil arkadaşım:D alt kasa üst kasa olayına girme diyor ya alt kasa plastik mi plastik? Arka kasası plastik olan her modelde screen whobble vardır, Victus'un menteşeleri de sağlam olmadığı için screen whobble daha fazla var sadece. 3050/Ti GPU'lu modellerinde 120W batarya sisteme yetmiyor bataryadan yiyor, şarj %50 civarına indiğinde performans kısıyor cihaz. İlk aldığımda iade ettim hatta bu sebeple kendisini anakart zatı şahaneleri ise 120W'den fazlasını kaldırmıyor, nasıl bir etkisi varmış acaba anakartin sisteme 🤔

CPU ve GPU anakartta bulunur, neden bahsediyorsun sen nasıl etkisi yok cahil arkadaşım:D alt kasa üst kasa olayına girme diyor ya alt kasa plastik mi plastik? Arka kasası plastik olan her modelde screen whobble vardır, Victus'un menteşeleri de sağlam olmadığı için screen whobble daha fazla var sadece. 3050/Ti GPU'lu modellerinde 120W batarya sisteme yetmiyor bataryadan yiyor, şarj %50 civarına indiğinde performans kısıyor cihaz. İlk aldığımda iade ettim hatta bu sebeple kendisini anakart zatı şahaneleri ise 120W'den fazlasını kaldırmıyor, nasıl bir etkisi varmış acaba anakartin sisteme 🤔

CPU ve GPU ekranda bulunur demedim 🤣 bu modelde işlemciyi (CPU) Intel ekran kartını (GPU) NVIDIA üretiyor Clevo sadece anakart onlarla alakası yok. Alt kasa vida vb kısmından dolayı plastik önemli olan wobble sorununu çözmek oda üst kasa metal yaparak çözmüş ve Victus için demişsinki menteşeleri sağlam değil konu başında kasa yüzünden savunduğun cihazı kendin menteşe (kasanın bir parçası) yüzünden kötülüyorsun cahilliğin dibindesin hala konuşuyorsun 🤣

Geri
Yukarı