Acer Nitro 5 AN515-57 vs MSI NB GF63 Thin 11UD-615XTR

• Konuyu başlatan Sych0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 843
Bütçe
20.000
Casper Excalibur G900 | 240 Hz, 330 NIT Ekranı İle | Excalibur Dizüstü son olarak sizce acer mi yoksa casper mı? Eğer acer olan ben iade edene kadar tükenmiş olursa 25-26k fiyata 12 taksit casper olanı almak mantıklı mı?
Biraz geç gördüm ama bu bütçelerde Acer ve Hp dışında ürün almamaya çalış, çünkü ya en bilinen Asus, MSI gibi markaların giriş seviye ürünleri oluyor ya da Monster, Casper gibi forumda da pek önerilmeyecek markaların ürünleri var. Acer için beklemene değer, arkadaşların dediği gibi bütçen artarsa da attıkları Hp modeline bakabilirsin ikisi de kendi bütçesinde seni üzmez.

Biraz geç gördüm ama bu bütçelerde Acer ve Hp dışında ürün almamaya çalış, çünkü ya en bilinen Asus, MSI gibi markaların giriş seviye ürünleri oluyor ya da Monster, Casper gibi forumda da pek önerilmeyecek markaların ürünleri var. Acer için beklemene değer, arkadaşların dediği gibi bütçen artarsa da attıkları Hp modeline bakabilirsin ikisi de kendi bütçesinde seni üzmez.
Kesinlikle ve hp dünyanın en çok satan markasıymış hocam bu sene lenovaya geçilmiş ama hala çok büyük pazar payı var 1939 da kurulmuş devasa bir marka yani hp nin bir üst fiyat modelleri omen olanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı