Acer Nitro 5 AN515-58-503p laptopta RAM yükseltmesi yapılabiliyor mu?

cinari

Yoctopat
Daha fazla  
Hocam merhaba bugün aynı model için mediamarkta RAM yükseltmesi sorduğumda RAM'lerin lehimli ve değişmeyeceği söylendi. Görev yöneticisinde 1/4 slot gözüküyordu ama onun yanlış olduğunu söylediler. Doğru mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu kasa ve modellerden alanlar bilgilendirirse sevinirim ben de.

Şarj girişinde tık diye ses almanız lazım o şekilde yapmışlar aynı model var bende.

4 slotlu aynı PC var bende.

2 Nitro'm vardı birini sattım güncel olarak 1 tane Nitro'm var, bu cihazların hepsinde çift slot RAM var. 4 slot RAM'lı laptop sayısı avucumu geçmez.

2 Nitro'm vardı birini sattım güncel olarak 1 tane Nitro'm var, bu cihazların hepsinde çift slot RAM var. 4 slot RAM'lı laptop sayısı avucumu geçmez.

Kanka RAM expert uygulamasından baktım yine de sen bilirsin. Hani cihazın aynısı bende olmasa doğru kabul edeceğim ama.

CPU Z ye baktım RAM bilgisi vermedi Acer'i aradım RAM expertten bakın dedi baktım 4 slot gözüküyor ve markası Samsung bende takılı olanın istersen fotoğraf atarım
CPU-Z'de gidip SPD menüsüne girip, slot seçme menüsüne basıp kaç slot olduğuna bakın.

Slot 3 vs 4 bende de var ama sadece yazılımsal gözüküyor, BIOS'da 2 tane.

Biraz geç oldu kusura bakma.

Slot 3 ve 4 gözükmesi normal. İçine girince bir şey çıkmaz. Şu videoyu izleyin 2 slot var;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru diyorsun da görev yöneticisinde de 4 slot RAM ve Expert'te de 4 slot. Görev Yöneticisi de mi hatalı yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…