Acer Nitro 5 AN515-58 50lb için 32 GB RAM önerisi

Bütçe
2x16 gb ram maximum 2000 TL

HYRAXA

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU RTX 3050 6GB CPU AMD Ryzen 5 7640HS RAM : 2X8 16 GB DDR5 işletim sistemi: Windows 11 Pro Laptop: HP Victus 16-S0057NT
Merhaba. Ben Acer Nitro 5 AN515-58 50lb modelini almayı planlıyorum fakat 8 GB olarak geliyor. 16 GB yeterli ama gelecek yıllarda yetersiz olacağını düşünüyorum ve 32 GB yapmak istiyorum.

Fazla olmazsa iyi olur. Aklımda olan:
TEAM Elite 16gb Ddr4 3200mhz Cl22 Ted416g3200c22-s01 Sodimm Ram Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu var.

2 tane almayı planlıyorum. Bundan iyisi var mı? Varsa söyler misiniz? Trendyol'dan olursa güzel olur. Aynı anda getirtebileyim.

@646148 hocam sizin önerdiğiniz var mı veya bildiğiniz birini etiketler misiniz @Artoria Pendragon hocam sizdende bir öneri rica edebilirim.

@Synth36 hocam sizin bildiğiniz bu benim bulduğumdan daha iyisi var mı bildiğiniz.

Son düzenleme:
Alacağınız modelin linkini atabilir misiniz?

Yukarıda hocam.

@Commodore 64 hocam sizin bir bilginiz var mı bu RAM ile alakalı.

Mahalleden adam topluyormuş gibi çağırıyorum kusuruma bakmayın kimse cevap yazmadıda pişman etmesin bu RAM beni.

Birazcık aşıyor ama Kingston peki çakma çıkma durumu falan var mı?

Çakma olduğunu sanmıyorum sizin attığınızdan çok daha fazla değerlendirmesi var.

Hocam çakma büyük ihtimalle değerlendirmelere bakınca çakma gibi duruyor.

Birazcık aşıyor ama Kingston peki çakma çıkma durumu falan var mı?

Kingston'ların bolca çakması var.

Hocam adamda neden 28.4 GB kullanabilir diyor donanıma ayrılmış 2.4 GB çakma değildir umarım.

Çakma olduğunu sanmıyorum sizin attığınızdan çok daha fazla değerlendirmesi var.

Hocam çakma büyük ihtimalle değerlendirmelere bakınca çakma gibi duruyor.

Evet çok süphelendirici ve adam 16 ya 16 takmış 28 GB yazıyor çakma yüksks ihtimal.

Bilemedim hocam o kısma takılmayın 7GB donanıma ayrılmış olan laptoplar bile var.

Team alacağım sanırım biraz araştırayim daha iyi bulabilir miyim ya da ben garanti edip bilgisayarcıyamı taktırsam oda şimdi dandik RAM takar kötü olur bulmam gerek bilgisayarcılara güvenemiyorum.

Bilemedim hocam o kısma takılmayın 7GB donanıma ayrılmış olan laptoplar bile var.

Hocam çakma çıkscağına birkaç gün geç gelsin derim başka sitelerden bulabilir misiniz?

Team alacağım sanırım biraz araştırayim daha iyi bulabilir miyim ya da ben garanti edip bilgisayarcıyamı taktırsam oda şimdi dandik RAM takar kötü olur bulmam gerek bilgisayarcılara güvenemiyorum.

Acer'in servisini arayıp sorun siz gönderiyorsunuz ya da onlar takıyor kendilerininkini ücreti ile diye biliyorum.

Hocam çakma çıkscağına birkaç gün geç gelsin derim başka sitelerden bulabilir misiniz?

https://www.sinerji.gen.tr/kingston...b-t3DJM6OeC6JQZD-qFwhiuIuG4_nAvYaAiuQEALw_wcB burası daha güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı