Acer Nitro 5 AN515-58-52ka alınır mı?

Mnour3593

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-58-51B4 NH.QLZEY.002
Intel i5-12500H | Nvidia RTX 4050 6GB 140W | 1x8 DDR5 4800MHz | 512GB NVMe SSD
SteelSeries Prime Gaming Mouse | Tt eSPORTS MEKA PRO Cherry Brown Klavye | XPG Precog S Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Başlıkta yazılan gibi Acer Nitro 5 AN515-58-52ka diğer adıyla nh. Qlzey. 006 laptop alınır mı?
Trendyol üzerinden alacağım link ekte: Trendyol linki

+8GB RAM eklemenin fiyatı 1000tl.
500H ile 450H arasında çoklu çekirdek performansı farkı var o yüzden bence fiyat farkına değmez.
Bir sorum daha olacak ekranı nasıl? Memnun musun? Okuduğum birkaç yere göre ekranın kalitesi düşükmüş ve renkler solukmuş.

+8 GB RAM eklemenin fiyatı 1000TL.
500h ile 450h arasında çoklu çekirdek performansı farkı var o yüzden bence fiyat farkına değmez.
Bir sorum daha olacak ekranı nasıl? Memnun musun? Okuduğum birkaç yere göre ekranın kalitesi düşükmüş ve renkler solukmuş.

Kanka HP Victus ile karşılaştırmıştım ve Acer daha iyi gelmişti gözüme(şu an Acer kullanıyorum) güneş alan oda içerisinde gündüz gece her yönden tatmin ediyor. Dışarıda denemeye fırsatım olmadı maalesef, sorun varsa alabilirim.

Kanka HP Victus ile karşılaştırmıştım ve Acer daha iyi gelmişti gözüme(şu an Acer kullanıyorum) güneş alan oda içerisinde gündüz gece her yönden tatmin ediyor. Dışarıda denemeye fırsatım olmadı maalesef, sorun varsa alabilirim.
Tam olarak hangi Acer modelini kullanıyorsun?
Genel olarak memnun musun oyun ve sıcaklık performansından? Başka bir konuda aynı modelin 2x8GB değilde 1x16GB olduğunu okudum. Gerçektende bahsedildiği gibi droplar söz konusu mu?

Son düzenleme:
+8GB RAM eklemenin fiyatı 1000tl.
500H ile 450H arasında çoklu çekirdek performansı farkı var o yüzden bence fiyat farkına değmez.
Şu an sadece Valorant'ta deneyimleyebildim yüksek donanım isteyen oyunlar için henüz fırsat bulamadım. Renkler ise evet biraz soluk ama öyle dert edilecek kadar değil.

Geri
Yukarı