Acer Nitro 5 AN515-58-7687 kapağını açıp kapatırken ufak bir tıkırtı sesi

Terrain

Femtopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden Acer Nitro 5 AN515-58-7687 dizüstü oyuncu bilgisayarını satın aldım. Ürün bana 2 gün önce teslim edildi. Windows vs. kurdum çok kaliteli bir alete benziyor. Hızı çok iyi. Ancak dikkatimi şu çekti, laptop kapağını açarken veya kapatırken sadece harekete başladığı noktada çok ufak bir tıkırtı sesi geliyor. Normal kullanımda asla rahatsız etmiyor, zaten duymak için odaklanmak gerekiyor fakat uzun vadede menteşelere, dolayısıyla kapağa zarar verir mi diye düşünüyorum. Biraz araştırdığımda yeni bilgisayarlarda bu gibi durumlar olabileceği, kısa bir süre içinde düzeleceğini yazan yerler gördüm. Bilgisayar daha yeni olduğu için bu ses çıkıyor olabilir mi sizce? İleride problem yaratır mı bu gibi durumlar? Tecrübesi olan bilgilendirebilirse memnun olurum.

Hocam bende de acer aspire 7 var onda da ses çıkıyor genelde kapağı açıp kaparken, herhangi bir sorun olmadı 7-8 aydır kullanıyorum.

Hocam bende de acer aspire 7 var onda da ses çıkıyor genelde kapağı açıp kaparken, herhangi bir sorun olmadı 7-8 aydır kullanıyorum.
Uzun vadede problem olmaz mı sence hocam? Değişim yapabilirim aslında ama gelen gideni aratabilir bide böyle ufak bir şey için değer mi bilemedim açıkçası

Uzun vadede problem olmaz mı sence hocam? Değişim yapabilirim aslında ama gelen gideni aratabilir bide böyle ufak bir şey için değer mi bilemedim açıkçası
Bende bir sorun olmadı şuana kadar ama olmayacağı anlamına da gelmiyor tabii, acer müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu anlatmak gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı