Acer Nitro 5 AN515-58-7687 vs HP Victus 7P645EA vs Acer Nitro 5 AN515-46

enscskn01

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm.

2 3 saat sonra siparişi vereceğim. En son bu 3 cihaz arasında kaldım.

Genel olarak oyun için alıyorum.
Acer 4060'li model çok hoşuma gidiyor. Ama film izlerken fan sesi rahatsız ediyor diyorlar. Oyun oynarken HP'ye göre daha çok ısınıyormus böyle bir şey var mı? Uzun araştırmalar sonucu bu 3 cihaz arasında kaldım. Başka önerilerde bulunmayın kafam çok karışıyor. Sizce 24 Kasım'ı beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer 4060 olanı alıp keyfine bak derim. Film izlerken enerji tasarrufu moduna alırsanız fanlar minimum seviyede çalışacaktır. Oyun oynarken ısınmayan laptop pek yok. HP ile Acer kasaları birbirine çok yakın. Özet olarak; Acer iyidir. Bu fiyatlardan daha fazla düşeceğini sanmıyorum.

Acer 4060 olanı alıp keyfine bak derim. Film izlerken enerji tasarrufu moduna alırsanız fanlar minimum seviyede çalışacaktır. Oyun oynarken ısınmayan laptop pek yok. HP ile Acer kasaları birbirine çok yakın. Özet olarak; Acer iyidir. Bu fiyatlardan daha fazla düşeceğini sanmıyorum.
Acer sipariş vereyim o zaman içinde ki 8 GB ram aynısıni nerde bulabilirim. Cihaz gelmeden onuda sipariş edeyim.

Selamünaleyküm.

2 3 saat sonra siparişi vereceğim. En son bu 3 cihaz arasında kaldım.

Genel olarak oyun için alıyorum.
Acer 4060'li model çok hoşuma gidiyor. Ama film izlerken fan sesi rahatsız ediyor diyorlar. Oyun oynarken HP'ye göre daha çok ısınıyormus böyle bir şey var mı? Uzun araştırmalar sonucu bu 3 cihaz arasında kaldım. Başka önerilerde bulunmayın kafam çok karışıyor. Sizce 24 Kasım'ı beklemeli miyim?
4060 Nitro iyi, benim macunum eridi ama film izlerken hala 2k RPM dönüyor duyulmuyor bile. Eskiden fan açmazdı. Nitro soğutması tekler.

Geri
Yukarı