Acer Nitro 5 AN515-58-7725 NH.QM0EY.00A alınır mı?

Bütçe
40000-45000 TL
Normalde Acer Nitro 16 almayı düşünüyordum fakat her yerde stok bitmiş. Böyle bir cihaz buldum. Alınır mı sizce?
Not: Nitro 16'ya göre artıları eksileri nelerdir? Ve ekran kartı kaç watt'tır? Bilenler yanıtlarsa sevinirim.

Sanırım bunda WUXGA değil de Full HD ekran varmış.

Nitro 16'ya göre artısı yok desek yeridir. Ekran kartı 140 watt. Nitro 16'ya göre eksileri ise pil ömrü, panel, soğutma, CPU performansı. Nitro 16 burada:

Az once HB'den sipariş verdim satıcı da HB teknorya değildi. En stoklarda varken tum sitelerde 42bin tlydi. Bence fiyat baya iyi kısmet artık.

Ben stoklara girince fiyatin yuksek olacağını düşünüyorum o yüzden aldım RAM SSD takviye yapacağım ben de

Aynı modelden bende aldım ve 2+2 TB SSD ve 2x16 GB Crucial RAM taktım. Haliyle orijinal SSD ve RAM'i boşa çıktı onları satacağım. İhtiyacı olan varsa sahibindene ilan koyacağım bakabilir ama buradan satıyorum deyince ceza veriyorlar.

Neden sadece 1 tane RAM almadığıma gelince, aynı RAM'i kullanmayınca ileride mavi ekran hatası vermeye başlıyor, en azından ben daha önce bu sorunu yaşadığım için yere ediyorum hep. Biraz araştırdım ama genel olarak herkes farklı marka RAM takmış ve RAM konusunda tam cevap veremediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı