Acer Nitro 5 AN515-58 775 güncellenemeyen sürücü hangisidir?

VP67

Hectopat
Herkese selam. Acer Nitro 5 AN515 58 775T laptopumda güncelleyemediğim sürücüler hangileri olduğunu bulamadım. Bunların indirme linklerini atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 25
Herkese selam. Acer Nitro 5 AN515 58 775t laptopumda güncelleyemediğim sürücüler hangileri olduğunu bulamadım. Bunların indirme linklerini atabilir misiniz?

Bu programı kurarak ismini ya da sağ tuş yaparak özellikler geliyorsun ayrıntılardan donanım kimliğini Google aratırsan da bulabilirsin.

Windows Update'den gelen tüm güncellemeleri yaptınız mı?

Evet şuan güncellemelerim tam.

Bu programı kurarak ismini ya da sağ tuş yaparak özellikler geliyorsun ayrıntılardan donanım kimliğini Google aratırsan da bulabilirsin.

Donanım kimliğini mi yazayım? Tam olarak ne yapacağımı anlamadım hocam.

@VP67 Windows 11 yükleyin. 11. Nesil değil 12. Nesil işlemci modeli arattığımda. 12. Nesil işlemciye Windows 10 kurmak saçmalık ve Windows 11 Intel işlemcilerle iyi optimizasyona sahipken. İşlemciniz Windows 11'den sonra çıkmış güncel sayılır geçen yıl işlemcisi.

@VP67 Windows 11 yükleyin. 11. Nesil değil 12. Nesil işlemci modeli arattığımda. 12. Nesil işlemciye Windows 10 kurmak saçmalık ve Windows 11 Intel işlemcilerle iyi optimizasyona sahipken. İşlemciniz Windows 11'den sonra çıkmış güncel sayılır geçen yıl işlemcisi.

Hocam tekrar format atmak istemiyorum. Güncelleştirmelerden yükselt yapsam herhangi bir sorun olur mu peki?

Evet şu an güncellemelerim tam.

Donanım kimliğini mi yazayım? Tam olarak ne yapacağımı anlamadım hocam.

Anakart modeli üzerinden kendi sitesinden tüm güncellemeleri kurarsın. Benim bahsettiğim ünlem işareti üzerine sağ tuş yapınca özelliklere tıklıyorsun açılan küçük pencereden ayrıntılar basınca seçeneklerden donanım kimliği ismini kopyala yapacaksın daha sonra Google aratırsan sana sürücüsü çıkacak.

Geri
Yukarı