Acer Nitro 5 AN515-58-7895 vs HP Victus 16-D1042NT

furkandev

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Laptop almak istiyorum. İnceleyip listeye eklediklerim var linkler aşağıda.

Acer Nitro - Link
HP Victus - Link
Monster Tulpar - Link
Monster Abra A7 -Link
Dell Gaming G15 - Link
Dell Gaming G5 15 - Link
MSI GF63 - Link

Bu listeden veya sizin tavsiye ettikleriniz var mı?

Acer tarafında GPU 95w fakat Victus'da belirtilmemiş. Boyut farkı var 15.6, 16.1 şeklinde Victus bir tık daha büyük. Onun dışında göze batan bir değişiklik göremedim. Victus kasası güzel fakat ekranı aşırı sallanıyor, yazı yazarken dahi sallanmasından bahsediyorum. eğer fırsatınız olursa bir teknoloji mağazasına gidip deneyebilirsiniz.

AN 515-46 3050 modelini kullanıyorum kasa kalitesi ve menteşeleri gayet iyi diyebilirim. Dizüstünde kullanırken bile ekranda sallanma vs. yaşamadım. Ekranı iyi, parlaklık fiyatına göre fena değil zaten iç mekanda yarıya indirip kullanıyorum. Model hakkında merak ettiğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Acer tarafında GPU 95W fakat Victus'da belirtilmemiş. Boyut farkı var 15.6, 16.1 şeklinde Victus bir tık daha büyük. Onun dışında göze batan bir değişiklik göremedim. Victus kasası güzel fakat ekranı aşırı sallanıyor, yazı yazarken dahi sallanmasından bahsediyorum. Eğer fırsatınız olursa bir teknoloji mağazasına gidip deneyebilirsiniz.

An 515-46 3050 modelini kullanıyorum kasa kalitesi ve menteşeleri gayet iyi diyebilirim. Dizüstünde kullanırken bile ekranda sallanma vs. yaşamadım. Ekranı iyi, parlaklık fiyatına göre fena değil zaten iç mekanda yarıya indirip kullanıyorum. Model hakkında merak ettiğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Evet videolarda baktığımda biraz fazla sallanıyor ben de yazılımla uğraşıyorum ekran dans eder. HP eleyeyim o zaman çok teşekkür ederim yorumun için.

Bende Acer Nitro var 25 ms panel var ekranı rezalet cok cazla ghosting var Acer Nitro 5 an 57 var bende.

Bir daha Acer mi?
Asla!

Anladım yorumun için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı