Acer Nitro 5 AN515-58-79yk alınır mı?

egedemirer

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM takacağım. 26.000TL'ye alınır mı? Ya da aynı fiyata daha iyi laptop var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım & Programlama için panel sıkıntı olur mu? Ya da monitör alıp ekranı monitöre bağlasam nasıl olur? Ms yüksek mi olur?

Peki aldığımda Max performans için Game Ready DLSS falan var NVIDIA'nın ben fazla bilyorum kendimiz mi açıuoruz yoksa oto mu açılıyor?

Son düzenleme:
Fiyat performans bilgisayarı. Alınabilir. 1 aylık incelemeler sonucunda aldım bende. Fiyatıda indirime girmiş.

Yazılım & Programlama için panel sıkıntı olur mu? Ya da monitör alıp ekranı monitöre bağlasam nasıl olur? Ms yüksek mi olur?

Peki aldığımda Max performans için Game Ready DLSS falan var NVIDIA'nın ben fazla bilyorum kendimiz mi açıuoruz yoksa oto mu açılıyor?

Hayır olmaz, monitör alıp bağlarsan monitördeki değeri alırsın, farklı bir şey olmaz. DLSS oyunun desteğine göre değişir, bazi oyunlarda var bazılarında yok, olanlarda ayarlardan açabilirsin. Yapman gereken driverlarini kurup Nitro sensten performans moduna alıp MUX Switch'i açmak, gerisi keyfine kalmış.

@Artoria Pendragon
Hocam bu modelde ekranın kaç ms olduğunu biliyor musunuz? Şu an bilgisayar yanımda olmadığı için kontrol edemedim. Merakta ettim. Biraz hazırcılık gibi oldu ama :)
bazı sitelerde 3ms gibi birşey gördüm. Doğru mudur?

Geri
Yukarı