Acer Nitro 5 AN515-58 alınır mı?

Bütçe
40000

nazdravia

Hectopat
Mühendislik öğrencisiyim, SolidWorks, Catia gibi uygulamalar kullanacağım. Oyun da oynamayı düşünüyorum. TUF F15 düşünüyordum ama onun yerine bu modeli öneren çok gördüm. Bu modeli önerir misiniz? Max 40k ya çıkabilirim.
Ek olarak, CAD programları için intelin daha iyi olduğunu söyleyenler çok olmuştu, yine 35 civarı i7li önerileriniz olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Mühendislik öğrencisiyim, SolidWorks, Catia gibi uygulamalar kullanacağım. Oyun da oynamayı düşünüyorum. TUF F15 düşünüyordum ama onun yerine bu modeli öneren çok gördüm. Bu modeli önerir misiniz? Max 40k ya çıkabilirim.

Bu sistemin 1 tb versiyonunu bulursan baya artısı olacaktır hocam sana. Böyle bir bilgisayara 512 lik hafıza yetersiz kalacaktır.

Bu sistemin 1 tb versiyonunu bulursan baya artısı olacaktır hocam sana. Böyle bir bilgisayara 512 lik hafıza yetersiz kalacaktır.
aynı konfigürasyonda 1tb bulamadım hocam maalesef. alırsam kendim takmayı düşünüyorum.

40k bandının en iyi cihazıdır. Bütçeni zorlamayacaksa kaçırma.

attığım model için ne düşünüyorsunuz, rakiplerinden daha iyi midir bu segmentte?

Yeni konular

Geri
Yukarı