Acer Nitro 5 AN515-58 DTS: X çalışmıyor

sforseyf

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce her yeni Windows kurulumu sırasında Acer sitesinden sürücüleri indiriyordum ama şu an sitesinde sürücüleri bulamadım. Tüm ses, Console sürücülerini filan kurdum ama DTS aktif olmadı. Ses şu an çok kısık. Çözümü bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce her yeni Windows kurulumu sırasında Acer sitesinden sürücüleri indiriyordum ama şu an sitesinde sürücüleri bulamadım. Tüm ses, Console sürücülerini filan kurdum ama DTS aktif olmadı. Ses şu an çok kısık. Çözümü bilen var mı acaba?

Cihazla gelen driverlar elinize yok mu?

Teşekkürler üstad. NH.QLZEY.005 kodlu rtx 4050 12500h 1 tb olan model. 27 bin TL iken almıştım.

Dışarıdayım eve geçince hemen deneyip haber vereceğim. Teşekkürler üstad.
Nasıl hocam cihaz memnun musunuz? Panel nit orani 250nit bunlarda gunduz sorun yaratiyor mu?

Nasıl hocam cihaz memnun musunuz? Panel nit orani 250nit bunlarda gunduz sorun yaratiyor mu?
Ev ofis için gayet yeterli. Hiç bir eksikliğini görmedim. Bundan önce 500 nit oled ekranlı Asus ta kullandım. Şayet dış ortam kullanılacak ise zaten o da düşük kalıyordu. HDR izlerken filan yüksek nit etkisi daha çok anlaşılıyor. Sonuç olarak ben sıkıntı yaşamıyorum yani.

Üstad attığın gibi 13-14-15 şeklinde kurdum ve DTS Sound Unbound geldi. Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı