Acer Nitro 5 AN515-58 nasıldır?

borakurt03

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sonunda bu sistemi almış bulunmaktayım henüz 16 GB RAM yükseltmesini yapmaya bütçem yok fakat pişman olur muyum? Bilmiyorum kullandıkça detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar dün elime geçti. Zamanın varsa incelememi bekleyebilirsin veya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
üzerinden izleyip fikir edinebilirsin.

Bilgisayar dün elime geçti. Zamanın varsa incelememi bekleyebilirsin veya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
üzerinden izleyip fikir edinebilirsin.

Buradan izledim bu arada satın alırken SIM kartı değiştirdiğim için bloke yedim yarın sabah satin alacağım sizin incelemeniz ne kadar sürer.

Hocam merhaba daha almadım kredi kartı bekliyoruz hala banka tarafından inceleme yapabildiniz mi?

Selam. Bilgisayarı bildiğim kadarıyla kurdum. Windows 10 X64 sistemde Windows 11 sürücülerini kurup kullanıyorum şu an için bir sorun yok. MUX kapattım performans için ayrıca fanları varsayılan da kullanırken 89-90 işlemci ısısı görüyor soğutması bence gayet başarılı ekran kartı stabil çalışıyor merak ettiğin varsa sorabilirsin.

Selam. Bilgisayarı bildiğim kadarıyla kurdum. Windows 10 X64 sistemde Windows 11 sürücülerini kurup kullanıyorum şu an için bir sorun yok. MUX kapattım performans için ayrıca fanları varsayılan da kullanırken 89-90 işlemci ısısı görüyor soğutması bence gayet başarılı ekran kartı stabil çalışıyor merak ettiğin varsa sorabilirsin.
kasa kalitesi ve ekran panel kalitesi olarak sizce nasıldır?

Kasa kalitesi beklediğimden iyi. Klavyesi alışık değilseniz her bastığınızda sanki kopuyor hissiyatı veriyor ama gayet rahat. Ekranı çok parlak kullanıyorsanız sizi üzebilir ama standardın altında kesinlikle değil. Ekran parlak fakat mat renkler doygun, görüntü daha kaliteli. Kesinlikle ele alındığında fark ediyorsunuz. Titanyum gövde gibi sert bir materyalden yapılmış çıt kırıldı hissiyatı yok.

Benim de bu fiyat bandında karşıma hep bu laptop çıkıyor, dön dolaş aynı yerdeyim. Panel 25 ms olması itiyor kendinden.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı