Acer Nitro 5 AN515 vs ASUS TUF A15

Bütçe
30000
Geldi Son of Forest, Valorant, CS:GO, DotA 2 gibi oyunlarda deneme şansım oldu öncelikle işlemci yüksek sıcaklıkta çalışıyor Valorant 400+, CS:GO 450+ FPS alıyorum tabii alıştığım ayarlar olan 4:3 ayarlarda buna ek Son of Forest'ta optimizasyon sorunları olduğu için FPS düşüktü ama diğer oyunlarda hiç drop vb. sorunlar yaşamadım sesi de gayet yeterli, DTS programını kurunca ses tatminkar seviyeye geldi. Şu anlık üzmedi beni işlemcinin sıcak çalışması düşündürdü biraz hep otoda kullandığım için olabilir. Fanları en yükseğe verince 7500RPM'e kadar çıkıyor kulaklık takmadan oynamak imkansız o şekilde. Aklıma gelenler bunlar sorunuz olursa yanıtlarım MUX Switch olması büyük nimet.
sıcaktan kastın kaç derece mesela? +90 üstü mü?

Bir de ekranı nasıl? Ben de Cs go oynuyorum da nasıl

Ekran gecikmesi nasıl? Tatmin edici mi? @Çağrı Demirkıran.

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler. Peki adaptörünün büyük olması taşıma zorluğu dışında başka bir negatif etki mi yaratıyor? O yüzden vazgeçtim demişsiniz de.

Yeni aldığım bilgisayarın adaptörü de büyük ağır olmadığı sürece taşımak dert değil tek sıkıntısı çantaya sığdırırken yer kaplaması olabilir.

Sıcaktan kastın kaç derece mesela? +90 üstü mü?

Bir de ekranı nasıl? Ben de CS:GO oynuyorum da nasıl.

Ekran gecikmesi nasıl? Tatmin edici mi? @Çağrı Demirkıran.

Evet 90 üstüydü otomatik fan hızından, kendim elle ayarlayınca 85 civarı seyretti. Ekran kartı serin çalışıyordu. Ekran parlaklığı bana yeterli geldi hatta kısıyorum bazen MUX swtichle sadece GPU kullanınca NVIDIA kontrol panelinde bir çok özelliği değiştirebiliyorsun (digital vibrance vb.) Gecikme konusuna gelecek olursak ben şahsen öyle bir şey hissetmedim ama 3070 olunca 2K ekran ve daha güzel panel istiyor insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı