Acer Nitro 5 AN515 vs MSI katana 15 B13VGK-1610TR

• Konuyu başlatan ertwo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 262
Bütçe
50000
@Astiva Acer Nitro 5 kullandım ve oyun oynarken işlemci 91 derecelerde ekran kartı 89 derecelerde geziniyor. Ayrıca 4070 DLSS'in yeni sürümünü destekliyor. Ayrıca MSI kullanıcılara Acer'dan daha fazla değer veren bir marka.

Maksimum bütçe ne kadar ve ne amaçla kullanılacak. Attığınız iki modelde kötü, MSI rezalet.

@Astiva Acer Nitro 5 kullandım ve oyun oynarken işlemci 91 derecelerde ekran kartı 89 derecelerde geziniyor. Ayrıca 4070 DLSS'in yeni sürümünü destekliyor. Ayrıca MSI kullanıcılara Acer'dan daha fazla değer veren bir marka.

MSI GF63 kullandım çok kalitesizdi katana kullandım yine MSI olması her modelinin iyi olduğu anlamına gelmez. Titan, Raider harici iyi değil Vector hakkında çok bilgim yok.

Evet evet, 105W ve berbat soğutmalı MSI kesinlikle çok değer veriyor. Markaya bakılmaz modele bakılır. Katana serisi rezalet. Ekstra olarak konuda atılan Acer zaten eski bir ürün, sıcak çalışması konusu ise verdiği performansa göre değişir. Önerdiğim bir ürün zaten değil o atılan eski kasa Acer.

Maksimum bütçe ne kadar ve ne amaçla kullanılacak. Attığınız iki modelde kötü, MSI rezalet.

50K'yı çok geçmese iyi olur. Çoğunlukla oyun amaçlı ama günlük kullanımda da işime yaraması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 4070 olan Nitro 16 fiyatları uçtu maalsef. Bu yeni nesil işlemcili ve RTX4070 olan TUF modele bakabilirsiniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı