Acer Nitro 5 AN515 vs MSI katana 15 B13VGK-1610TR

• Konuyu başlatan ertwo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 263
Bütçe
50000

Şöyle bir şey buldum ve benim isteklerimi karşılıyor depolama olsun RAM olsun. Sizin fikirleriniz nelerdir bunun hakkında?

Şöyle bir şey buldum ve benim isteklerimi karşılıyor depolama olsun RAM olsun. Sizin fikirleriniz nelerdir bunun hakkında?
Arkadaşın paylaştığı ASUS TUF daha iyi. Bu fiyatlara Victus alınmaz hocam, panel kalitesi olsun limitleri olsun soğutması olsun daha düşük fiyatlarda tercih edilebilir bir seri.

Şöyle bir şey buldum ve benim isteklerimi karşılıyor depolama olsun RAM olsun. Sizin fikirleriniz nelerdir? Bunun hakkında?

RAM ve depolama yükseltilebilir şeyler. TUF daha iyi bir model Victus'a kıyasla.

Şöyle bir şey buldum ve benim isteklerimi karşılıyor depolama olsun RAM olsun. Sizin fikirleriniz nelerdir? Bunun hakkında?

Victus serisi önermem kötü panel, Power limit, NTSC değerleri, malzeme kalitesi cidden kötü.

İndirimde kaçırmayın derim fiyat karşılaştırma sitelerine düşmemiş daha.
İşlemci olarak TUF'dan daha düşük bir model ancak fiyat farkıyla SSD ve RAM takviyesi yapılabilir ayrıca ekran boyutu, panel ve soğutma olarak daha iyi. Bu fiyata bir daha denk gelmez hele ki seçim sonrası hiç düşünmüyorum indirime gireceğini.

Nasıl Vatan Kart üyesi oluyorum derseniz;
"4.1.1. Üyelik İlişkisi Üye’nin, 4933 numaralı telefona “VATAN CARD” mesajını göndermesi akabinde Üye’ye işbu Üyelik Sözleşmesi ve eklerinin SMS olarak linklerinin iletilmesi ve Üye’nin bu link üzerinden onay vermesi ve üyelik başvurusunun Vatan Bilgisayar tarafından değerlendirilerek onaylanması ile kurulur."
4.madde de bunu buldum tabi birde vatanbilgisayar.com'da üyelik açmanız gerekiyor olabilir.

Son düzenleme:
İşlemci olarak TUF'dan daha düşük bir model ancak fiyat farkıyla SSD ve RAM takviyesi yapılabilir ayrıca ekran boyutu, panel ve soğutma olarak daha iyi. Bu fiyata bir daha denk gelmez hele ki seçim sonrası hiç düşünmüyorum indirime gireceğini.

Nasıl vatan kart üyesi oluyorum derseniz;
"4.1.1. üyelik ilişkisi üye'nin, 4933 numaralı telefona “vatan card” mesajını göndermesi akabinde üye'ye işbu üyelik sözleşmesi ve eklerinin SMS olarak linklerinin iletilmesi ve üye'nin bu link üzerinden onay vermesi ve üyelik başvurusunun Vatan Bilgisayar tarafından değerlendirilerek onaylanması ile kurulur."
4.madde de bunu buldum tabii bir de vatanbilgisayar.com'da üyelik açmanız gerekiyor olabilir.

Acaba indirim süresi ne zamana kadar ben nisan 15-16 da Nitro 16 siparişler vereceğim ama 4060 olandan, bu 4070 fiyat açısından uygun umarım o zamana kadar sürer indirim.(ekstradan 1TB SSD ve 2x16 ile canavar gibi laptop olur bu)

Acaba indirim süresi ne zamana kadar ben nisan 15-16 da Nitro 16 siparişler vereceğim ama 4060 olandan, bu 4070 fiyat açısından uygun umarım o zamana kadar sürer indirim.(ekstradan 1TB SSD ve 2x16 ile canavar gibi laptop olur bu)
Maalesef indirim 28-31 Mart arası geçerli. Instagram sayfalarında öyle duyurmuşlar.

Nasıl Vatan Kart üyesi oluyorum derseniz;
"4.1.1. Üyelik İlişkisi Üye'nin, 4933 numaralı telefona “VATAN CARD” mesajını göndermesi akabinde Üye'ye işbu Üyelik Sözleşmesi ve eklerinin SMS olarak linklerinin iletilmesi ve Üye'nin bu link üzerinden onay vermesi ve üyelik başvurusunun Vatan Bilgisayar tarafından değerlendirilerek onaylanması ile kurulur."
4.madde de bunu buldum tabii bir de vatanbilgisayar.com'da üyelik açmanız gerekiyor olabilir.

Bu bilgisayarı aldım ve memnunum şu anlık. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. İyi Sosyaller.

Geri
Yukarı