Acer Nitro 5 AN517-41 alınır mı?

İyi akşamlar. Laptop ararken aşağıdaki ürün özellikleri ile gözüme çarptı. Özelliklerine göre ucuz gibi geldi. Sizce alınabilir mi?

Bunları almanız daha doğru olacaktır bu bütçedeki nitrolar ısınabiliyor.

Alınır. 8x2 RAM şeklinde geliyor.
Bunları almanız daha doğru olacaktır bu bütçedeki nirrolar ısınabiliyor.
Yanlış bilgiye gerek yok. Aynı kasa Nitro'yu tek fark 3060 olarak kullanıyorum. Yük altında 87 dereceyi geçmedi. Adana'da yaşıyorum.

Alınır. 8x2 RAM şeklinde geliyor.

Yanlış bilgiye gerek yok. Aynı kasa Nitro'yu tek fark 3060 olarak kullanıyorum. Yük altında 87 dereceyi geçmedi. Adana'da yaşıyorum.

Yok hocam soğutması iyide bazen rakiplerine göre 1 tık fazla olabiliyor ısısı.

Tasarımını sevdiyseniz alabilirsiniz. Bu fiyat bandında RTX 3070 ekran kartına sahip neredeyse hiç dizüstü yok diye biliyorum.

Ayrıca, @messinicocugu HP modeli 200 Watt adaptörü yüzünden işlemci ve ekran kartının gücünü kısıtlamakta ve çoğu kullanıcı aşırı ısınma yüzünden Turbo Boost özelliğini kapatıp cihazı i5 bir dizüstü gibi kullanmakta. Birçok yerde bu şikayet ediliyor. Dell hakkında tek diyebileceğim şey ise Acer'in RTX 3070 ekran kartı bu modeli varken bence RTX 3060'lı Dell'in alınmasının mantıksız olacağıdır.

Ben bunun ile aşağıdaki ürün arasında kaldım. Acer 3070(85W) ASUS 3060(115+15W) diye biliyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Açıkçası ASUS daha iyi olur, malzeme kalitesi konusunda Nitro'dan daha iyi, ayrıca ekran kartları benzer performans veriyor, tek eksisi single channel olması ve %62 sRGB olması, tasarımcı değilseniz farkı hissetmezsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı