Acer Nitro 5 AN517-41 Valorant'ta 130 FPS veriyor

Benim bilgisayarın rami 8GB idi zaten tüm oyunlarda ram darboğazı yaşıyordum 16gb dual channel yapınca süper oldu.

Masaüstü ve laptop ramleri farklı elbette.
birde şöyle bir sorunum var tüm ses driverları kurulu olmasına rağmen kendi hoparlöründen hiçbir şekilde ses gelmiyor ve internetim iyi olmasına rağmen hoparlöre aldığımda video donuyor ama kulaklığımda hiç böyle bir sorun yok

birde şöyle bir sorunum var tüm ses driverları kurulu olmasına rağmen kendi hoparlöründen hiçbir şekilde ses gelmiyor ve internetim iyi olmasına rağmen hoparlöre aldığımda video donuyor ama kulaklığımda hiç böyle bir sorun yok
Bu konu için yeni bir konu aç. Benim bu tür bir sorunum olmadı bilemiyorum.

Acer Nitro 5 AN517-41 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 6 GB FreeDOS 17.3"
Yaklaşık 3-4 gün oluyor alalı kendim Windows 10 Pro kurdum tüm sürücüleri indirdim işlemci AMD olduğu için AMD Software'da indirdim ekranın renk ayarlarını oradan yapabiliyorum NVIDIA denetim masasında bu özellikler gözükmüyor ve RTX 3060 olmasına rağmen istediğim performansı alamıyorum. Valorant'ta 120-130 FPS'lerde oynuyorum, sebebi nedir acaba? İşlemci de oldukça iyi, sebebini anlayamadım.

Bende de benzer sorunun daha kötüsü LoL'de var. TF'lerde 50'lere düşüyor. Sizde sorun çözüldü mü bir de tek RAM girişi mi çift RAM girişi var mı nasıl bakıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı