Acer Nitro 5 AN517-54 laptop Valorant'ta 100-150 FPS veriyor

Eder hocam etmez olur mu?

Eki Görüntüle 1502272

Eki Görüntüle 1502273

Eki Görüntüle 1502274

i5 11400h ve 1650 Mobile ekran kartı kullanıyorum.
İmkansız sabit olarak 340 üstü FPS alman. Masaüstü 11400F ve 3070Ti ile o kadar FPS alınamıyor sen nasıl alabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem tek kanal ram, hem de MUX switch olmaması yüzünden bu fpsi alıyorsundur. Harici bir ekrana bağlanıp kaç fps aldığına bakar mısın? Televizyon vb olur hiç farketmez, sadece FPS'e bakıcan sonuçta.

İmkansız sabit olarak 340 üstü FPS alman. Masaüstü 11400F ve 3070Ti ile o kadar FPS alınamıyor sen nasıl alabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben 300 FPS alıyorum demedim zaten. Nereden çıktı bu laf ?

Hem tek kanal RAM, hem de MUX Switch olmaması yüzünden bu FPS'i alıyorsundur. Harici bir ekrana bağlanıp kaç FPS aldığına bakar mısın? Televizyon vb olur hiç fark etmez, sadece FPS'e bakıcan sonuçta.

Hocam benim laptopumun modelini söylesem MUX Switch olup olmadığına bakabilir misiniz rica etsem?

Merhaba. Kısa bir süre önce başlıkta belirttiğim laptopu aldım. Özellikleri;
-RTX 3060 6 GB.
-i5 11400h.
-1x16 GB RAM.
-512 GB SSD.

Valorant'ta almam gereken FPS 300+ iken ben 100-150 arası alıyorum. Apex'te de almam gereken FPS ile aldığım FPS arasında neredeyse 2 kat fark var. Bu neden olabilir? Yardımcı olunursa sevinirim.

Not: BIOS güncellemesini yaptım ve sürücüleri yükledim.
Not: Prizde oynuyorum ve güç ayarları yüksek performansta.

Sanki işlemcin diğerlerinin yanında kötü gibi işlemciden dolayı olabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı