Acer Nitro 5 CS2'de 90 derece ile 100 derece arası işlemci sıcaklığı değişiyor

Nitro 5 serisi ısınan bir seri, Nitro 16 ile karıştırmayınız hocam.
Hocam Acer hakkında aşırı bilgim yok ama bu sıcaklık her laptop için fazla eğer normali buysa bence soğutucu almalı

Bide suanda işlemci performans attirma modundan devre dışı bıraktım 50 derece ama 100 fps alıyorum

Hocam delik yerler boşta yani kitaplar en arkayi kapatıyor sadece
Yarı yarıya gibi galiba tamamen düz heryeri eşit duracak bir yerde deneyin düz masa gibi

Nitro'nun yazılımından SS'leri atabilir misin
buyurun hocam suanda dedigm gibi performans attirma modu devre disi oldugu icin bu kadar az bir kac dakika once acik olamdigi zaman iki kere 100 bile gordu

Hocam Acer hakkında aşırı bilgim yok ama bu sıcaklık her laptop için fazla eğer normali buysa bence soğutucu almalı

Yarı yarıya gibi galiba tamamen düz heryeri eşit duracak bir yerde deneyin düz masa gibi
tamamdir

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-20 164527.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-20 164527.png
    473,8 KB · Görüntüleme: 18

dediginiz gibi yaptim hocam 100 hic gormedi bu defa ama yinede 98 taraflarina cikti

Varsayılan modda kullanın ve deneyin. Fanlar maxta kalsın.
tamamdir

Varsayılan modda kullanın ve deneyin. Fanlar maxta kalsın.
Hocam sanki bu çok işe yaradı 93 den o tarafa geçmiyor

dediginiz gibi yaptim hocam 100 hic gormedi bu defa ama yinede 98 taraflarina cikti

tamamdir

Bide ne yapabilirim azalması için ?

tamamdir

Bide ne yapabilirim azalması için

tamamdir

Bide ne yapabilirim azalması için ?
@electurzz hocam performans moddan cikarmak cidden cok ise yaradi gibi 100 bile goren islemci suan maks sadece bi kere 95 gordu suanda 85, 93 etrafinda hic ustte cikmiyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-20 165551.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-20 165551.png
    209,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı