Acer Nitro 5 Gaming i7-9750H alınır mı?

Alınmaz bir yakınım Acer Nitro 5 aldı 2 hafta sonra ekran bozuldu garantiye gitti mümkünse Lenovo Dell MSI gibi markalar alın özellikli.

Bu varmış alternatif olsun.

ASUS TUF Gaming'lerin hepsi 60 Hz ve hava alamama sorunu var.

Alınmaz bir yakınım Acer Nitro 5 aldı 2 hafta sonra ekran bozuldu garantiye gitti mümkünse Lenovo Dell MSI gibi markalar alın özellikli.

ASUS TUF Gaming'lerin hepsi 60 Hz ve hava alamama sorunu var.
Bir yakınınızın sorun yaşaması tüm ürünlerde olacak anlamına gelmez. Her markanın sorunlu ürünü olur. Önemli olan arkasında durması ve kendini ispatlamış olmasıdır.

Bir yakınınızın sorun yaşaması tüm ürünlerde olacak anlamına gelmez. Her markanın sorunlu ürünü olur. Önemli olan arkasında durması ve kendini ispatlamış olmasıdır.

Ben her üründe öyle olacak diye bir şey demedim okuduğunuz şeyi anlayarak okuyun 1 hafta oldu ürün garantiden hala gelmedi ve ben o arkadaşın sorun yaşamaması için dedim.

Ben her üründe öyle olacak diye bir şey demedim okuduğunuz şeyi anlayarak okuyun 1 hafta oldu ürün garantiden hala gelmedi ve ben o arkadaşın sorun yaşamaması için dedim.
Ben de MSI'de sorun yaşayan arkadışımı söyleyeyim o zaman.(!) Siz ne derseniz deyin önermeme sebebiniz arkadaşınız. Anlayarak okumalık bir durum yok, her şey net.

Söyleyin ben MSI'ın hiçbir hatası yok demedim! Evet önermeme sebebim arkadaşım. Ben bunu inkar etmiyorum.
Sorun yok o zaman. Neden bu kadar gerginsiniz anlamadım. Biraz daha sakin olun.

Geri
Yukarı