Acer Nitro 5 i7-10750H alınır mı?

32 GB RAM GDDR6 3050 Ti 4 GB Intel Core 11400h mı yoksa.
Intel i5 -11400H islemci 16 GB DDR4 RAM 512 GB SSD GeForce NVIDIA RTX 3060 Harici 6 GB Ekran kartı tavsiyeniz?

Anladım hocam yani bana bir dosya verecek USB yardımı ile BIOS ekranindan kuracağım key i de kurduktan sonra aktif edeceğim.
(Kusura bakma kurulumu daha önce hiç yapmadım) :)

Yok hocam USB'ye farklı bir bilgisayardan vs Windows'u yazdiracaksiniz siz, youtebdaki videolara bakabilirsiniz aklınızda bir şey oluşur. Sonradan ise keyi girip Windows'u aktif edeceksiniz. Diğer soru ise 3060 daha mantıklı olur, RAM sonradan eklenebilir.

Merhaba dostlar, ilk laptopumu alacağım oyun amaçlı. Oynayacağım oyunlar: PUBG, Valorant, Witcher, GTA 5 ve biraz da hikaye odaklı oyunlar Uncharted gibi oyunlar almak istediğim laptop bu. Bütçem de bu kadar deneyimi olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qb1ey-005-p-HBCV00002P72VJ

Bu arada RAM ve ekran kartına takılı kaldım 16 GB RAM 3050 Ti 4 GB ekran kartı yazdığım oyunları rahat high grafik ayarlarinda takılma olmadan oynatır mı?

Intel gamer days indirimlerinden Intel Core i5-12500h işlemcili cihazlar bulabilirsiniz bu fiyat bandında illa istediğiniz model bu ise i7-10750H kötü bir işlemci değil.

Yok hocam USB'ye farklı bir bilgisayardan vs Windows'u yazdiracaksiniz siz, youtebdaki videolara bakabilirsiniz aklınızda bir şey oluşur. Sonradan ise keyi girip Windows'u aktif edeceksiniz. Diğer soru ise 3060 daha mantıklı olur, RAM sonradan eklenebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu link işimi görür galiba

Geri
Yukarı