Acer Nitro 5 i7 12650H RTX 4060 ile 32.500 TL'ye tercih edilir mi?

Yok maalesef bende ikiside kurulu değildi Acer'in sitesinden XPERI driverları kurdum yinede gelmemişti sonra Realtek'i kurdum yeniden düzeldi. Bazı driverları kurmaya çalışırken bende de hata vermişti error code bilmem ne tarzında, atladım bende onları.

Ben kurdum. İçinden gelen sürücü dosyasından realtek audio driveri kurunca otomatik kurulmuş oluyor.
Hocam onları kurmasanızda çoğunu Windows 11 kendi kuruyor yalnız Realtek sorun çıkarmıştı yüklenirken bende o yüzden oluştu hata arkadaştada öyle olmuş galiba aslında düzelmesi lazım onda da kurduktan sonra.

Ben kurmadım işte o sürücü dosyalarını, sildiğim için.
Çok fazla kişiselleştirmediyseniz temiz kurulum yapın baştan daha sonra XPERI driverları kurup Realtek'i baştan kurun sitede Audio sekmesinde olanı. Ben bu sırayla yapmıştım.

Çok fazla kişiselleştirmediyseniz temiz kurulum yapın baştan daha sonra XPERI driverları kurup Realtek'i baştan kurun sitede Audio sekmesinde olanı. Ben bu sırayla yapmıştım.
İlk önce XPERI driverlarını kurup daha sonra mı ses sürücüsünü kurdunuz siz? XPERI dts driver 2 tane var, indirdim bunları fakat nasıl kuruluyo bu sürücüler? setup bulamadım inen dosyaların içinde.

İlk önce XPERI driverlarını kurup daha sonra mı ses sürücüsünü kurdunuz siz? XPERI dts driver 2 tane var, indirdim bunları fakat nasıl kuruluyo bu sürücüler? setup bulamadım inen dosyaların içinde.
Hocam klasörlerin içinde SETUP_APP olması lazım onlara tıklayın cmd üzerinde açacak R'ye basın complete yazınca Enter yapıp çıkın. Gelmemiş olursa Realtek'i tekrar kurun ben öyle yaptım düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı