Acer Nitro 5 i7 12700H alınır mı?

Bütçe
15000 - 25000TL

yusuufyus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, inceleme videosunu izledim bilgisayarı sevdim. Sizlere şunu sormak istiyorum: 27k bu bilgisayara verilir mi? İlerleyen zamanlarda ucuzlayabilir mi yeni çıktığı için beklemeli miyim veya alternatif başka önerdiğiniz bilgisayar var mıdır? Bilgisayarı mühendislik ve oyun için kullanmak istiyorum.

Dolar yükselişte görünüyor düşerse bile fiyatı dengeleme ihtimali var diye düşünüyorum sizin düşünceniz nedir?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, inceleme videosunu izledim bilgisayarı sevdim. Sizlere şunu sormak istiyorum: 27k bu bilgisayara verilir mi? İlerleyen zamanlarda ucuzlayabilir mi yeni çıktığı için beklemeli miyim veya alternatif başka önerdiğiniz bilgisayar var mıdır? Bilgisayarı mühendislik ve oyun için kullanmak istiyorum.

Ekstra olarak dolar yükselişte görülüyor düşerse bile fiyatı dengeleme ihtimali var diye düşünüyorum doların artışı ile.
Alınır.

Aynı özellikte aynı fiyata MSI, ASUS veya lenovo olsa kesinlikle onları al derim. Eğer onları alamıyorsan şuan bu fiyata en uygunu Acer.. Geceleri indirime giriyor vatanda. Geceleri takip edin.

Geri
Yukarı