Acer Nitro 5 i7-12700H alınır mı?

Bütçe
25000TL
4050 ile 3060'ın arasında ne kadar fark var performans olarak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun testleri bu şekildeymiş.

Alınmaz. Yakında zamanda bir arkadaşım aldı bilgisayar aldığı zamandan beri başına dert açıyor. Daha 1. ayı dolmadan servis gördü. Servisten geldikten sonra sık sık da donma, ekran yırtılması veya kendi kendine kapanma sorunu yaşıyor. Ürün şu an 2 aylık siz düşünün.

Ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz (kız arkadaşımda da aynısı var aynı zamanda aldık vatandan) gayet memnunuz. Herhangi bir problem çıkarmadı. Oyun için alıyorsanız 4050'li seçenekleri değerlendirmek daha makul olur sizin için. Biz işlemcisi için tercih etmiştik. Batarya performansı çok kötü. Prize takılıyken çok performanslı çalışıyor. Eksileri olarak batarya, son ses seviyesi ve panel kalitesi diyebilirim (kötüymüş ama öncesinde daha iyisini kullanmadığım için farkı anlamadım bana gayet kaliteli geliyor.) En yüksek performansta fan sesi biraz rahatsız edici ama güç tatmin edici. Kasa kalitesi de iyi bence herhangi bir aşırı ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Hissiyatı da güzel. Ama yine de yeni teknolojileri tercih etmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı