Elektronik Acer Nitro 5 i7 12700H RTX 3060 24.299 TL

Ben 3 Yıldır, 3 ayrı Nitro 5 kullanıcısıyım. 2019-2020-2021(RGB)
3-5 ay kullanıp, ekipte ihtiyaç oldukça onu ekibe verip, ben kendim yenisini alıyorum.(Ruh hastasıyım :). )
15 Yıldır yazılımcılık yapıyorum. Pek çok laptop aldım.
Geçen yıl en son Asus TUF Dash F15 aldım. 1 ay kullanıp, personele verdim. Ben kendim yine eski Nitro'ma(2021 RGB) döndüm.
Asus'a göre ekran ve klavye de, soğutmada çok çok daha iyi. Fan sesi takıntılıyım.
Ama Asus'ta da dış kasa çok iyiydi. Nitro güzel plastik :).
Macbook Pro 2022(M1 Pro'mda var.) Ondan sonra elbette her PC donanımı çöp kalıyor.

HP CB-201-NK aldım. Tiksindim hanıma verdim yıllar önce. Tövbe HP almam.
Asus Bir daha Notebook almam. Diğer her şeyde alırım.

Hayatımda hayran kaldığım 2 Pc oldu.

1. 13 yıl önce kullandığım Lenovo G570
2. Nitro 5 AN515-54 (32 GB Ram, 1TB SSD)

Nitro 5'i kesinlikle al. Fan sesi yapmayan PC yok.
Anladım hocam, çok teşekkür ederim aydınlattığınız için.
Bu modelde MUX var mı, o konuda şüpheye düştüm.

Bir de şu kasayı metal yapsalar. Plastik olunca hiç hoşuma gitmiyor. Bir tane MSI GL65 laptopum vardı daha önce, kalitesiz hissettiriyor ve zarar görme ihtimali var tabi.
Eğer o zamana kadar almazsam haftaya bir mağazaya gidip görmek istiyorum kasalarını.

Merak ettiğim bir model olursa size sorabilir miyim? Az para da değil sonuçta, çok kararsız kalıyorum.

Acer an515-58 için dediyseniz mux var
Bu modelde var mı? Sanırım yok. Olsa bunu alabilirdim. Arada çok fiyat farkı var. Yani 8000 liraya RX 6700 XT falan alınabiliyor, bu fiyat farkı çok saçma geliyor bana.
Bayağı sıkıntılı bir durum ya. Zaten normalde de kararsızım...

Ben 3 Yıldır, 3 ayrı Nitro 5 kullanıcısıyım. 2019-2020-2021(RGB)
3-5 ay kullanıp, ekipte ihtiyaç oldukça onu ekibe verip, ben kendim yenisini alıyorum.(Ruh hastasıyım :). )
15 Yıldır yazılımcılık yapıyorum. Pek çok laptop aldım.
Geçen yıl en son Asus TUF Dash F15 aldım. 1 ay kullanıp, personele verdim. Ben kendim yine eski Nitro'ma(2021 RGB) döndüm.
Asus'a göre ekran ve klavye de, soğutmada çok çok daha iyi. Fan sesi takıntılıyım.
Ama Asus'ta da dış kasa çok iyiydi. Nitro güzel plastik :).
Macbook Pro 2022(M1 Pro'mda var.) Ondan sonra elbette her PC donanımı çöp kalıyor.

HP CB-201-NK aldım. Tiksindim hanıma verdim yıllar önce. Tövbe HP almam.
Asus Bir daha Notebook almam. Diğer her şeyde alırım.

Hayatımda hayran kaldığım 2 Pc oldu.

1. 13 yıl önce kullandığım Lenovo G570
2. Nitro 5 AN515-54 (32 GB Ram, 1TB SSD)

Nitro 5'i kesinlikle al. Fan sesi yapmayan PC yok.
Hocam bu yeni 2022 serisi ısınma sorununu biraz daha çözmüş gibi gözüküyor.

Sıcaklıkları nasıl bu cihazın? Dün akşam da 24.830 liraya düştü. Havale ile aldım ama ödemesini yapmadım. Çok çekici geliyor ama ekranın kalitesiz olması ve Acer servisi düşündürüyor. Tabii bir de soğutması nasıl, onu tam anlayamadım. İncelemeler var ama fan hızlarını göremiyoruz. 12700H kaç Watt'a kadar çıkıyor? Kaç derece görüyor?

Merhaba Arkadaşlar,

2 hafta önce 25.500 almıştım, şimdi web özel indirimde. Almayı düşünen varsa bakabilir.

Eki Görüntüle 1475828
Hocam merhaba 1 ay önce almissiniz sanirim yaklasik. Bir ürun yorumu yapabilir misin bende bunun i5 12500h ve 3060 li ürününe bakiyorum. Fps, performans, sicaklik hakkinda yorum yaparsan cok iyi olur. Ddr4 plmasi bir dezavantaj ama snairim yanina bir 16gn daha taksak mukemmel olur gibi duruyor cihaz

Hocam merhaba 1 ay önce almissiniz sanirim yaklasik. Bir ürun yorumu yapabilir misin bende bunun i5 12500h ve 3060 li ürününe bakiyorum. Fps, performans, sicaklik hakkinda yorum yaparsan cok iyi olur. Ddr4 plmasi bir dezavantaj ama snairim yanina bir 16gn daha taksak mukemmel olur gibi duruyor cihaz

Ortalama 1 ay kadar oldu belki geçmiştir.

Genel olarak üründen memnunum hiçbir sorun çıkarmadı.Biraz rahatsız eden tek konu ısınıyor sogutuyor ama genelde 63-75 derece arasında çalışıyor oyunlarda 85-90 dereceyi görüyorum.Altta ayrıca sogutucu var.

Acer servisi sıkıntılı yani bir driver için mail atıyorsun cevap vermiyorlar.Arıyorlar mail at diyorlar.Ürüne ek ram takalım dersen sen açamıyorsun servise göndermeniz gerek.Ne kadar güvenilir oda tartışma konusu.(şahsen garanti bitince kendim ekleme yapacam suan bu şekildede yetiyor.)

Genel olarak fbs oyunu valorant oynuyorum.
Mux özelliği devre dısı iken 250-300 fbs veriyor. Mux açınca 350-400 arası fbs veriyor.Drop felan yok canavar gibi.

Bende haliyle mux sürekli açık kullanıyorum.

İmkanı olana tavsiye ederim.

Ortalama 1 ay kadar oldu belki geçmiştir.

Genel olarak üründen memnunum hiçbir sorun çıkarmadı.Biraz rahatsız eden tek konu ısınıyor sogutuyor ama genelde 63-75 derece arasında çalışıyor oyunlarda 85-90 dereceyi görüyorum.Altta ayrıca sogutucu var.

Acer servisi sıkıntılı yani bir driver için mail atıyorsun cevap vermiyorlar.Arıyorlar mail at diyorlar.Ürüne ek ram takalım dersen sen açamıyorsun servise göndermeniz gerek.Ne kadar güvenilir oda tartışma konusu.(şahsen garanti bitince kendim ekleme yapacam suan bu şekildede yetiyor.)

Genel olarak fbs oyunu valorant oynuyorum.
Mux özelliği devre dısı iken 250-300 fbs veriyor. Mux açınca 350-400 arası fbs veriyor.Drop felan yok canavar gibi.

Bende haliyle mux sürekli açık kullanıyorum.

İmkanı olana tavsiye ederim.
Fan sesi cok mu rahatsiz edici. Birde valorantta kac dereceleri goruyor acaba

Geri
Yukarı