Acer Nitro 5 için fan önerisi

cds.zip

Decapat
Daha fazla  
Şöyle ki Acer Nitro 5 Ryzen 5 5600H 3050 Ti'li modeli almayı planlıyorum (Acer Nitro 5 AN515-45 Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, AMD Ryzen 5-5600H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050Ti Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar) aldığım HP Victus'ta ısınma problemi yaşadım(100 dereceleri gördüm iade ettim) bu bilgisayar da ısınma problemi yaşar mıyım CPU streess testi sonuçlarını paylaşırsanız iyi olur bir de buna uyumlu bir fan önerirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.

Hocam bende aynısı var ısınma problemi yaşamıyorum ama oyun oynarken altına kitap koyup yükseltiyorum. 100 de 100 kullanımda 90 derecelere yaklaşıyor.

Hocam bende aynısı var ısınma problemi yaşamıyorum ama oyun oynarken altına kitap koyup yükseltiyorum. 100 de 100 kullanımda 90 derecelere yaklaşıyor.

Hocam 90 derece normal mi attığım linkteki modelin yorumlarimda CPU testte 77 derece Max yazmışlar ama emin olamadım 90 derece sorun çıkarır mı sonrasında daha da artar mı diye. Bir de siz memnun musunuz bilgisayardan.

Hocam yüzde yüz yük altında yazın görmüştüm birde bizim burası yazın çok sıcak oluyor odamda da klima falan yoktu fanlar denge modundaydı. Onlar serin ortamda test etmişlerdir. Şuan cyberpunkda 82 derecelerde dolanıyor.

Hocam yüzde yüz yük altında yazın görmüştüm bir de bizim burası yazın çok sıcak oluyor odamda da klima falan yoktu fanlar denge modundaydı. Onlar serin ortamda test etmişlerdir. Şu an Cyberpunk'da 82 derecelerde dolanıyor.

Gayet iyi bence hocam ben alıyorum o zaman rahat işlerimi görür diye umuyorum.

Gayet iyi bence hocam ben alıyorum o zaman rahat işlerimi görür diye umuyorum.

Bende Nitro 5 AN515-45 versiyonu var. Zaten laptopun özelliği soğutması diye biliyorum.

1675264652991.png

Adamlar soğutma için uygulama yapmış

Geri
Yukarı