Acer Nitro 5 için RAM ve soğutucu önerisi

scorpion5941

Centipat
Daha fazla  

Bu bilgisayarın siparişini verdim. Öneri RAM ne almalıyım +8? Yoğun kullanacağım için soğutucu öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu bilgisayarın siparişini verdim. Öneri RAM ne almalıyım +8? Yoğun kullanacağım için soğutucu öneriniz var mı?
Dual-Channel için aynı Ramdan almanı tavsiye ederim,

Hayırlısı olsun ben az önce 24 bine 12 taksit yaptım ödeme sayfasında şifremi girdim satın almadı beni bir daha satın almam için yönlendirdi yaklaşık 4 bin küsür zam yapmışlar ben laptop almaktan da vazgeçtim tetris oynamayı düşünüyorum güle güle kullan

Hayırlısı olsun ben az önce 24 bine 12 taksit yaptım ödeme sayfasında şifremi girdim satın almadı beni bir daha satın almam için yönlendirdi yaklaşık 4 bin küsür zam yapmışlar ben laptop almaktan da vazgeçtim tetris oynamayı düşünüyorum güle güle kullan
Farklı birşey bak kardeşim forumda mutlaka sana güzel bir cihaz önerirler.

Teşekkür ederim bende çok uğraştım tam onayladım stok bitti sonra stok geldi bir sürü sorun çıktı aldım ama sende bulursun sürekli foruma bak

Dual-Channel için aynı Ramdan almanı tavsiye ederim,
Aynı ram i nasıl bulacağım

Teşekkür ederim bende çok uğraştım tam onayladım stok bitti sonra stok geldi bir sürü sorun çıktı aldım ama sende bulursun sürekli foruma bak

Aynı ram i nasıl bulacağım

Buraya baktım da göremedim ramin markasını modelini
Ben şuan çıkıyorum forumdan kardeşim ama destek ekibine yazarsan cevap verilir.
Bu arada bazı markalar sonradan kendin alıp takarsan garanti dışı bırakıyor servise gönderip orda taktırman gerekiyor ona dikkat et.

Geri
Yukarı