Acer Nitro 5 için soğutucu önerisi

Ürün güzelmiş amazondan satın alan kullanıcıların yorumlarını da inceledim biraz pahalı ama parasının hakkını veriyor gibi 93 dercede çalışan Monster cihazi 60 dereceye kadar düşürebildigini yazmışlar, mükemmel bir performans bu.
Biz ona termal macun farkı diyoruz genellikle. Galiba youtube kanalının sahibine markanın tüm haklarını vermişler. Bu kadar övülmez bir ürün.
Dediğim şeyi yapmanızı öneririm.

Biz ona termal macun farkı diyoruz genellikle. Galiba YouTube kanalının sahibine markanın tüm haklarını vermişler. Bu kadar övülmez bir ürün.

Hocam genellikle büyük yapraklı fan olanlardan öneriyorlar daha etkili zaten o küçük fanlar fazla etki etmiyor.

Biz ona termal macun farkı diyoruz genellikle. Galiba youtube kanalının sahibine markanın tüm haklarını vermişler. Bu kadar övülmez bir ürün.
Ürünü alalı 1 ay olmadı, sıfır cihaza ne gibi bir bakım yapilcak?

Amazon linkini verdim, orda bir sürü kullanıcı yorumu var, yoksa Youtuber lafıyla ürün önermem ve de RPM yüksek, statik basınç yüksek, sızdırmazlık için köpük kullanılmış, ürünün sıcaklığı ciddi manada düşürmemesi için mantıksız bir sebep yok. Biraz ses yapıyor evet ama genelde kulaklık kullanıldığı için çok sorun olmaz, fiyatı da pahalı evet ama aldığınız makineler de pahalı orta düzey bir oyuncu bilgisayarı 30-40 k arası, yine de tercih meselesi. Yeni çıkan masaüstü işlemciler bile iyi soğutulmazsa ısınıyor, laptoplarınki kaçınılmaz, laptopları ağırlaştırmadan sürekli performansları arttırıyorlar doğal olarak kışın güzel ısınıyoruz da yazın ne yapsın millet 😀 Benim arkadaş yazın oyuna gelmiyordu laptobu olduğu için😁

Ürünü alalı 1 ay olmadı, sıfır cihaza ne gibi bir bakım yapilcak?
Nitro serisindeki en büyük sorun stok macunun yetersiz olması zaten.
O yüzden çoğu kullanıcı için yeni macun alıp macun değiştirmek en mantıklısı oluyor.
Amazon linkini verdim, orda bir sürü kullanıcı yorumu var, yoksa Youtuber lafıyla ürün önermem ve de RPM yüksek, statik basınç yüksek, sızdırmazlık için köpük kullanılmış, ürünün sıcaklığı ciddi manada düşürmemesi için mantıksız bir sebep yok. Biraz ses yapıyor evet ama genelde kulaklık kullanıldığı için çok sorun olmaz, fiyatı da pahalı evet ama aldığınız makineler de pahalı orta düzey bir oyuncu bilgisayarı 30-40 k arası, yine de tercih meselesi. Yeni çıkan masaüstü işlemciler bile iyi soğutulmazsa ısınıyor, laptoplarınki kaçınılmaz, laptopları ağırlaştırmadan sürekli performansları arttırıyorlar doğal olarak kışın güzel ısınıyoruz da yazın ne yapsın millet 😀 Benim arkadaş yazın oyuna gelmiyordu laptobu olduğu için😁
Bu bahsettiğiniz özelliklerin fana uyguladığı yüksek basınçtan ötürü fanın kanatlarına zarar verme ihtimali de var.
Zaten ürünün fiyatının absürtlüğünden ötürü de, iade meselesinden ötürü de çok sıkıntılı bir iş.

Fana doğrudan müdahale eden bir yapısı yok yani fanlar altta değil yanlarda. Burda hava içeride türbülansa girip zaten hızının çoğunu kaybedecek, senin dediğin olayı ben biliyorum, yanlara takılan vakumlu soğutucular var onlar dediğin gibi fanın devrini bozabilir de şöyle bir durum var laptop fanları bilgisayarın pahalı parçalarından değil, bir de kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz ama mosfetleri rahatlıkla değiştirecek çok insan tanımıyorum ben :)

Geri
Yukarı