Acer Nitro 5 kaç TL'ye satılmalı?

Hocam 1yıl 23 ay garantisi nasıl oluyor? Ben ona çok ayıkamadım.
Hocam alel acele açtığım için, mazur görün 😅

Masa üstünü hemen almayacaksan satma elinde dursun. Ayrıca 15-16k civarına satarsın.
Hemen sattığım gibi 2-3k ekleyip 4060 almaya çalışacağım.

Sıfır 17 bine göster alnından öpeceğim. O fiyatlar kalmadı artık minimum 20 21'den başlıyor.
Hocam fiyatları sürekli oynuyor, bi 17k'ya düşüyor 2 gün sonra 19k oluyor. 19'a çıktığı zaman 16.500'e ilana koyarım pazarlıkla 15.750-16k arasına satmayı düşünüyorum.

Hocam fiyatları sürekli oynuyor, bi 17k'ya düşüyor 2 gün sonra 19k oluyor. 19'a çıktığı zaman 16.500'e ilana koyarım pazarlıkla 15.750-16k arasına satmayı düşünüyorum.
Hocam düzgün okumamış konuyu geliyor bana muhalefet oluyor arkadaş ya :D buldum 17ye cevap yok. Dediğin fiyatlara satabilirsin bence.

Beklemenizi tavsiye ederim bir kaç aya piyasalarının yükseltme ihtimali yüksek. Sonuçta dolar aldı başını gitti bu fiyatların böyle kalacağını düşünmüyorum.

Beklemenizi tavsiye ederim bir kaç aya piyasalarının yükseltme ihtimali yüksek. Sonuçta dolar aldı başını gitti bu fiyatların böyle kalacağını düşünmüyorum.
Hocam haklısınız ama aynı oranda masaüstleri de artıyor. Bu sebepten ötürü beklemek=kumar oynamak.

Hocam düzgün okumamış konuyu geliyor bana muhalefet oluyor arkadaş ya :D buldum 17ye cevap yok. Dediğin fiyatlara satabilirsin bence.
Umarım hocam, cevabınız için sağolun.

Merhaba, kütüphaneye ders çalışırım mantığıyla aldığım bilgisayarımı dershaneden kütüphaneye vakit kalmadığı için satmaya karar verdim.
1 yıl 23 ay garantisi var,
8 GB RAM.
R5 5600H işlemci.
RTX 3050 ekran kartı.
512 GB SSD.
Kutu, fatura hasarsız duruyor. Sizce bu laptopu kaça satabilirim? Satma sebebim satıp masaüstü almak, üniversiteye geçince de onu satıp üstüne ekleyip daha yüksek donanımlı laptop almak.
Ne zaman aldınız?

Geri
Yukarı