Acer Nitro 5 laptop kırık ekran tamiri ne kadar tutar?

Az önce laptopu açarken menteşelerinden değil de ekrandan ittirdim diye kırıldı çok da hafif dokunmuştum :(. Sizce masrafı ne kadar tutar?

Hocam bende Acer Nitro 5 kullanıyorum geçmiş olsun hiç başıma gelmedi inşallah gelmezde hocam Acer yetkili servisini arayın yaparlar sorun olmaz inşallah.

Tahmini lazım zaten hocam.Sacma bir sorun garantiye de kabul etmiyorlar şu panellere sinek çarpsa kırılır
hocam size bir şey diyeyim mi benimki amerikadan geldi ve aynı laptop arkadaşımdada var ve cidden malzemesi iyi değil ama sanki benimkinin bir tık daha mal kalitesi daha iyi gibi yıllardır sanki bizim gibi ülkelere böyle 3. sınıf mal veriyorlar gibi hiç hoşuma gitmiyor ama benim kinin özellikleri daha düşük

Hocam bende Acer Nitro 5 kullanıyorum geçmiş olsun hiç başıma gelmedi inşallah gelmezde hocam Acer yetkili servisini arayın yaparlar sorun olmaz inşallah.

hocam size bir şey diyeyim mi benimki amerikadan geldi ve aynı laptop arkadaşımdada var ve cidden malzemesi iyi değil ama sanki benimkinin bir tık daha mal kalitesi daha iyi gibi yıllardır sanki bizim gibi ülkelere böyle 3. sınıf mal veriyorlar gibi hiç hoşuma gitmiyor ama benim kinin özellikleri daha düşük
Hocam zaten odanıza bir at sineği gelse ekrana ucsa çarpsa kırılır yani çok dikkatli olmak lazım parmagimla ittirdim diye kırılan panel mi olurmuş

Acer yetkili servisi 2500tl fiyat çekecek büyük ihtimalle

Yeni konular

Geri
Yukarı