Yanık ASUS laptopun anakart tamiri ne kadar tutar?

mzlmbyk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS laptopu açarken batarya takılıyken kontrol kalemi değdi anakart yanmış ASUS bunu ne kadara tamir eder?

Yanan yerlere göre değişir fiyatı. Örneğin işlemci ve ekran kartı tarafları yanmışsa biraz daha fazla tutar. Şarj devresi bir nebze daha uygun oluyor ama ortalama 1500 ile 3000 arası değişir. Sana hayati önerim ise güveneceğin, garantili onarım yapan bir yere gitmen zira deneme yanılma ile anakartın anasını ağlatan çok yer var.

Modeli ne RTX 4090 lımı yoksa Celeron işlemcili bir şey mi?

RTX 3050 ekran kartı.

Yanan yerlere göre değişir fiyatı. Örneğin işlemci ve ekran kartı tarafları yanmışsa biraz daha fazla tutar. Şarj devresi bir nebze daha uygun oluyor ama ortalama 1500 ile 3000 arası değişir. Sana hayati önerim ise güveneceğin, garantili onarım yapan bir yere gitmen zira deneme yanılma ile anakartın anasını ağlatan çok yer var.

Cevapl için teşekkür ederim öncelikle, bilgisayarcıya gittim dedi ki herhangi bir iz olmadığı için zaten garanti kapsamina girebilir tek sıkıntı vidalardan anlayabilirler açtığını.

RTX 3050 ekran kartı.

Cevapl için teşekkür ederim öncelikle, bilgisayarcıya gittim dedi ki herhangi bir iz olmadığı için zaten garanti kapsamina girebilir tek sıkıntı vidalardan anlayabilirler açtığını.
İşlem gördüyse direkt anlaşılır. Sen yine de yetkili servise götür. Dediğim gibi çoğu yer bir yeri yaparken diğer yeri bozuyor, kafasına göre devre değiştiriyor, yol yapıyor, ısı veriyor böylece sorun daha da büyüyor.

Merhaba, kontrol kalemi olduğu için mi yandı yoksa normal tornavidalarda aynı tehlikeyi oluşturuyor mu? Daha önce birçok kez tornavida ile laptop açıp kapattım ama bu yazıyı görünce merak ettim.

Geri
Yukarı