Acer Nitro 5 laptopta ağ gözükmüyor

• Konuyu başlatan KSMTL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 195
Çok teşekkür ederim. Bunun yanı sıra ekran kartım(RTX 3080) de çıkmıyor ve bilgisayar ana ekranda bile kasıyor bunun da driverlarla alakası var mıdır?

Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve telefonunuzdan paylaşım noktasından USB ile internet bağlantısını seçin. Böylece Ethernet kablosuna gerek kalmadan Internet'e bağlanacaktır.

Windows Update üzerinden tüm güncellemelerinizi yapın ve işlemcinin chipsetini ve ekran kartı sürücülerini indirip güncelleyiniz.

Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve telefonunuzdan paylaşım noktasından USB ile internet bağlantısını seçin. Böylece Ethernet kablosuna gerek kalmadan Internet'e bağlanacaktır.

Windows Update üzerinden tüm güncellemelerinizi yapın ve işlemcinin chipsetini ve ekran kartı sürücülerini indirip güncelleyiniz.
Usb ile nasıl yapabilirim(Şarj aleti kullanarak mı?)

Windows Update üzerinden tüm güncellemelerinizi yapın ve işlemcinin chipsetini ve ekran kartı sürücülerini indirip güncelleyini
Telefonumda paylaşım noktası yok:D(android kullanıyorum ancak sürümü gibi teknik özellikleri hakkında tam bilgim yok)

Telefonumda paylaşım noktası yok:D(android kullanıyorum ancak sürümü gibi teknik özellikleri hakkında tam bilgim yok)
Yaptım çok affedersiniz varmış:D

Kontrol ederken mavi ekran verdi, bir sorun teşkil eder mi?

Bu siteden sarı işaretli olanı indir daha sonrasında
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehber ile kurulumu dener misin?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-26-21-47-15-409_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-26-21-47-15-409_com.android.chrome.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 6
Windows updateleri denetlerken mavi ekran verdi, hatayı tam hatırlamıyorum ve masaüstünde bile kasıyor bir miktar şuan yapabileceğim bir şey var mı?

Bu siteden sarı işaretli olanı indir daha sonrasında
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehber ile kurulumu dener misin?
Bilgisayarda tam kasmayı bırakmıştı mavi ekran verdi(masmavi ama hata kodu falan yok yazı falan da yok bekliyor öyle) napayım, kapatsam sorun olur mu(5 dk oldu hala bekliyor)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı