Acer Nitro 5 laptopta Wi-Fi yok

Sueqraa

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Harry Potter'a tapıyorum.
Acer Nitro 5 laptop aldım, daha 1 saat önce geldi ve direkt diğer bilgisayarımdan USB belleğe Windows atıp kuruluma başladım. Kurulumu yaparken internet yok dedi ve Wi-Fi gözükmüyordu. Açılınca bakarım dedim ama hala Wi-Fi yok. Bir sürü çözüme baktım ancak işe yaramadı. Ne yapabilirim, önerileriniz nedir?

Tamamdır sürücüleri önce telefonuma sonra diğer bilgisayara aktaracağım hemen.
Sürücüleri bulduysanız güzel. Sürücüleri kurun ve deneyin. Wifi ye bağlandığınızda windows update e gidin ne var ne yok güncellesin. Orada bir de isteğe bağlı sürücüler olur isterseniz onları yükleyebilirsiniz. Ben yüklüyorum hep. Sürücüler yüklendikçe bilgisayar kendine gelir. İyi sosyaller.
Tamamdır sürücüleri önce telefonuma sonra diğer bilgisayara aktaracağım hemen.
1650561765899.png

@Sueqraa En güncel versiyon bu gözüküyor. Sadece bunu kurmanız yeterli olması lazım. ilk bunu kurun sonra wifi yi kontrol edin.

Sürücüleri bulduysanız güzel. Sürücüleri kurun ve deneyin. Wi-Fi'ya bağlandığınızda Windows Update'e gidin ne var ne yok güncellesin. Orada bir de isteğe bağlı sürücüler olur isterseniz onları yükleyebilirsiniz. Ben yüklüyorum hep. Sürücüler yüklendikçe bilgisayar kendine gelir. İyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1366504

@Sueqraa en güncel versiyon bu gözüküyor. Sadece bunu kurmanız yeterli olması lazım. İlk bunu kurun sonra Wi-Fi'yi kontrol edin.

Sürücüleri bilgisayara aktarıp kurdum ancak işe yaramadı. Sonrasında aklıma telefonumu kabloyla bağlayıp onun internetini paylaşmak geldi, paylaştığım gibi Windows güncellemelerine baktım ve birkaç güncelleme sonrası Wi-Fi geldi. Yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Sürücüleri bilgisayara aktarıp kurdum ancak işe yaramadı. Sonrasında aklıma telefonumu kabloyla bağlayıp onun internetini paylaşmak geldi, paylaştığım gibi Windows güncellemelerine baktım ve birkaç güncelleme sonrası Wi-Fi geldi. Yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim, iyi Sosyaller.

Hocam aynı model PC aynı sorun bende de var şu an,telefonu bağlayıp nasıl İnternet paylaşacağım anlatabilir misiniz?

Hocam aynı model PC aynı sorun bende de var şu an, telefonu bağlayıp nasıl internet paylaşacağım anlatabilir misiniz?

Telefonu şarj kablonla bilgisayara bağlayıp ayarlardan USB ile internet paylaşımını açman lazım, bunu yaptıktan sonra bilgisayarına internet bağlanacak ve güncellemeleri yaptıktan sonra Wi-Fi, Bluetooth vs gelecek.

Geri
Yukarı