Çözüldü Acer Nitro 5 AN415-45 laptopta Wi-Fi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetsumer

Femtopat
Daha fazla  
Dün aldigim Acer Nitro 5 AN415-45 FreeDOS cihaza Windows 11 kurdum ama Wi-Fi ne ayarlarda ne çubukta görünmüyor. Ethernet ile bağlamayı deniyorum yuva yarı kapaklı gibi, bir türlü oturmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende formatlarken driverların olduğu diski biçimlendirdim aynı sorunu yaşadım. Ethernet kablosu bağlayıp cihazı resetleyin çözülecektir. Çözülmesse başka bir pcden wifi driverini indirip usbyle atıp o şekilde kurun.

Nasıl yapacağım dostum inan hiç bilgim yok
Abiciğim şimdi şöyle dosya gezgininden bu bilgisayarıma gel. Silmediysen zaten orda ayrılmış bir disk görüceksin oraya gir orda ki driverlar setup halindedir muhtemelen tek tek setupları çalıştır ve kurulumu yap. Ama benim tavsiyem eğer ethernet kablosu takabileceksen kolayce ethernet kablosunu takıp cihazı resetlemen. O manuel kurcagın driverların çoğunu windows kendisi halledecektir.

Abiciğim şimdi şöyle dosya gezgininden bu bilgisayarıma gel. Silmediysen zaten orada ayrılmış bir disk görüceksin oraya gir orada ki driverlar setup halindedir muhtemelen tek tek setupları çalıştır ve kurulumu yap. Ama benim tavsiyem eğer Ethernet kablosu takabileceksen kolayce Ethernet kablosunu takıp cihazı resetlemen. O manuel kurcagın driverların çoğunu Windows kendisi halledecektir.

Yalnızca C diski var fotoğraf ekledim hocam

Dosya Ekleri

• 16642784646697256968724409114186.jpg
    16642784646697256968724409114186.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı