Acer Nitro 5 nasıldır?

Darboğaz yapıyor demedim dostlar, zor besliyorum dedim yani %90 civarı. Ryzen 5 4600h bu işlemciden daha iyi biraz daha koyup ryzen alınabilir.

Darboğaz yapıyor demedim dostlar, zor besliyorum dedim yani %90 civarı. Ryzen 5 4600h bu işlemciden daha iyi biraz daha koyup ryzen alınabilir.
Hocam bilmiyorum ama testlere göre konuşuyorum. R4600h'da da %70lere 90lara iniyor bu şimdi besliyemiyor mu? :) ha bu arada oynadığınız oyuna göre değişir.

2.5 yıllık nitro 5 kullanıcısı olarak tavsiye etmem. Sebeplerine gelecek olursam;

Ekran paneli çok kötü (cihaza göre değişiklik gösterebilir)

Klavye kendi kendine arızalandı. (bazı tuşlar basmıyor internette bu sorunu yaşayan baya bir kişi var ve 3 milyara aldığım laptopu servise gönderdiğimde klavye değişimi için 2 milyar istediler...)

Laptopu temizlemesi tam bir işkence.

Temizlemesi kolay bir laptop alın arkadaşlar daha sonra çok uğraşırsınız.

Arkadaşlar bayağı bir araştırmadan sonra buna karar verdim. Konuyu açmamın sebebi sadece görüşlerinizi almam ve Trendyol mu Hepsiburada mı diye sorabilmek için.

Alacağım laptop budur farklı bir görüşü olanlar yazabilirler bütçe sondur, üstü yok. Sorum da Trendyol'dan mı alayım, Hepsiburada'dan mı? Hepsiburada'da çok güvenilir olduğu için onu tercih edeceğim ama farklı bir görüşü olanlar varsa söyleyebilirler teşekkürler.

Acer Nitro 5'den yazıyorum almaya kesinlikle değer.

Geri
Yukarı