Acer Nitro 5 nasıldır?

Oluyor, hem de çok oluyor. Siz galiba RAM frekansı ile karıştırdınız.
Açıkcası Barış yalçın dedi bana donanım arşivinde. Ben de teyit etmek için baktım fps oranları neredeyse en fazla 5 fps oldu en fazla oda. Eğer gerçekten etkisi olursa tabi 16gb de alabilirim belki veya satıp 8x8 3200mhz

Açıkcası barış yalçın dedi bana donanım arşivinde. Ben de teyit etmek için baktım FPS oranları neredeyse en fazla 5 FPS oldu en fazla oda. Eğer gerçekten etkisi olursa tabii 16 GB de alabilirim belki veya satıp 8x8 3200MHz.

Zaten espor oyunlarında FPS farkını hissettirir. AAA oyunlarda çok bir düşüş olmaz. Barış yalçına 12kya 1650 Ti ekran kartlı Nitro 5 önerdiğinden beri güvenemiyorum.

Zaten espor oyunlarında FPS farkını hissettirir. AAA oyunlarda çok bir düşüş olmaz. Barış yalçına 12kya 1650 Ti ekran kartlı Nitro 5 önerdiğinden beri güvenemiyorum.
Anladım dostum o zaman aldıktan bir kaç ay sonra anca değiştirebilirim bir sorun olmaz değil mi?
bir de modeli alacağım tam şu anda 5 dakka içinde bir problemi yoktur diye düşünüyorum son kez yorumlarını alabilir miyim

Anladım dostum o zaman aldıktan birkaç ay sonra anca değiştirebilirim bir sorun olmaz değil mi?
Bir de modeli alacağım tam şu anda 5 dakika içinde bir problemi yoktur diye düşünüyorum son kez yorumlarını alabilir miyim?

Problemi yoktur, CS:GO Valorant tarzı espor oyunlarında RAM yükseltene kadar neden 80-90 FPS alıyorum diye küfür edebilirsiniz. Başka bir sorun yok.

Geri
Yukarı