Acer Nitro 5 NH.QLZEY.006 alınır mı?

efea1

Femtopat
Daha fazla  
Aynı bütçeye daha üst model işlemcili halleride var hocam tavsiyem HP Victus olacaktır bu konuda. HP Victus 15-FA1035NT 7N9V4EA i5-13500H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şahsi fikrimi soracak olursan eğer Intel yerine AMD işlemci daha doğru olacaktır ayrıca. HP Victus 16-S0067NT 8V8A1EA Ryzen 5 7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Performans anlamında geride kalmakta Victus Nitro 5'ten.

Dün aynı bilgisayarı sipariş verdim. Laptoplarda genel olarak yorumlar karışık. Acer Nitro 5 laptop kronik sorunlu diyen var , 1 yıl sorunsuz kullanan var. Isınma ve fanları çok sesli deniyor ve ben normal olduğunu düşünüyorum. 140w ekran kartını soğutmak her firmanın harcı değil açıkcası. Victus ile ilgili malzeme kalitesinde çok sıkıntı duydum. Yani teknoloji biraz nasip işi bu yüzden bende gelince ne olduğunu görücem. ( İsterseniz bekleyin gelince testleri paylaşayım.)

1 ay once aynı siteden aldım. Goruslere yorumda bildirdim. Evet tam devirde fan sesi çok. Ama aynı fiyattaki hp ve asuslardan hangisinin ısınma sorunu veya fan sesi olayını çözmüş bilmiyorum. Bu ürünü almadan önce 2 ay arastirdim. Bu kalibrede bu fiyattaki laptoplarda "yercekimsiz ortamda çilek yiyeyim ama muz tadı gelsin" olayını çözen görmedim.

Dün aynı bilgisayarı sipariş verdim. Laptoplarda genel olarak yorumlar karışık. Acer Nitro 5 laptop kronik sorunlu diyen var, 1 yıl sorunsuz kullanan var. Isınma ve fanları çok sesli deniyor ve ben normal olduğunu düşünüyorum. 140W ekran kartını soğutmak her firmanın harcı değil açıkçası. Victus ile ilgili malzeme kalitesinde çok sıkıntı duydum. Yani teknoloji biraz nasip işi bu yüzden bende gelince ne olduğunu göreceğim. ( isterseniz bekleyin gelince testleri paylaşayım.)

Test ve sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim hocam bana sonuçları nereden ulaştırabilirsiniz?

Test ve sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim hocam bana sonuçları nereden ulaştırabilirsiniz?

Burada bir konu olarak paylaşıp etiket atarım. Tabii ki mükemmel bir test olmaz elimden geldiğince yük testlerini yaparım. Dışarıdan kayıt alabilirsem ses için kayıt alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı