Çözüldü Acer Nitro 5 NitroSense Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ataberk Doğan

Decapat
Dün aldığım cihazımı sorunsuz kullanıyorum fakat resmi sitesinden yükleme yaptığım Nitro Sense yazılımı yüklemeyi tamamlıyor ama açılmıyor.
Yükleme yaptıktan sonra uygulama bilgisayarda yüklü şekilde yeniden başlattım yine açılmadı. Uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim fakat aynı sorunu aldım.
Bilgisayarı Linux yüklü şekilde aldım buradaki forumdan Windows 10 Pro yükledim oyunlarda falan herhangi bir sorun yaşamıyorum, sadece sunduğu hizmeti daha iyi şekilde kullanmak istiyorum.

Merhaba, bende de aynı sorun meydana gelince teknorya ile iletişime geçtim ve bana Windows 10 Home yüklememi söylediler. Siz de benim gibi Windows 10 Pro mu kurmuştunuz?

Merhaba, bende de aynı sorun meydana gelince teknorya ile iletişime geçtim ve bana Windows 10 Home yüklememi söylediler. Siz de benim gibi Windows 10 Pro mu kurmuştunuz?

Merhaba bende Acer Nitro sahibiyim ve Nitrosense'i kullanamıyorum. Windows 10 Pro yükledim. Sebebi Windows 10 Pro'mu?

Klavyede Pg Up tuşunun altında Nitro sense tuşu var ona basarakta açabilirsiniz.
Tabi Öncelikle Nitro Sense yazılımının bilgisayarda yüklü olması lazım onu da Acer'in sitesinden indirebilirsiniz.

Merhaba. Ben de daha yeni acer nitro an515-54 freedos aldım. Microsoft home 64bit yükledim. Ardından tüm güncellemeleri yükledim. Fakat nitro sense yazılımı çalışmıyor. Acerin kendi sitesinden defalarca kez indirdim. Nitro tuşuna basıyorum veya başlattan açmaya çalışıyorum hiçbir tepki vermiyor. Iki kez acer iletişimi aradım ,temiz win10 home yazılımı kurun dediler zaten yaptım dedim, o zaman servise yollayın dediler. İkinci kez aradığımda da Windowsu yeni kurduğumu ve bazı güncellemeleri bir kaç gün beklememi söylediler. Çözümü yok mudur bunun? İyi günler.
Çözümü buldum. Pek de zor değilmiş winrar indirdim ve setupu winrar ile kurdum tamamlandı

Arkadaşlar AN515-55 cihazımda nitrosense i kaç yere yüklediysem açılmıyor. Tıkladığımda hiçbir belirti yok. Çözümü olan var mıdır

Bu sorunu kurcalayarak kendi imkanlarımla çözdüm. Acer'in sitesinden indirmiş olduğum AN517-51 kurulum dosyalarının içerisine AN515-55 için indirmiş olduğum plugins klasörünü kopyaladım ve program normale döndü. Nitro tuşuda çalışıyor şu anda. Acer AN515-55 için çalışan uygulamayı paylaşıyorum. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…