Acer Nitro 5 RTX 3060 ve 5600H alınır mı?

Bütçe
20000
Acer Nitro 5 Ryzen 7 5800H RTX 3060 var ve benchmark testlerinde ortalamanın altında performans notu alıyor. Acer laptopları bence gaming için alınmaz!

Film dizi vs izliyorum ortalama bi ekrana okeyim, acerin görüntüsü çok mu kötü olur

Acer Nitro 5 Ryzen 7 5800H RTX 3060 var ve benchmark testlerinde ortalamanın altında performans notu alıyor. Acer laptopları bence gaming için alınmaz!
fakat izlediğim bir çok videoda en çok aceri övüyorlar arasında
ayrıca çok oyun oynamayı düşünmüyorum, bilgisayar mühendisliği okucam bu sene ona uygun bir şey arıyorum

Alınır. Ekranı sadece gerçekçi renkler veremez, onun dışında seyir zevki tatmin eder. İzlediğim videolarda da kötü durmuyor ekranı, gayet alınabilir bir cihaz. Omen'e verilen 2000 TL'yi ekstradan vermeye gerek yok.

Film dizi vs izliyorum ortalama bi ekrana okeyim, acerin görüntüsü çok mu kötü olur

fakat izlediğim bir çok videoda en çok aceri övüyorlar arasında
ayrıca çok oyun oynamayı düşünmüyorum, bilgisayar mühendisliği okucam bu sene ona uygun bir şey arıyorum
Valla abiciğim sen bilirsin. Ben yazılımcıyım ve iş için kullanıyorum. Oyunla pek aram yok. Arada CSGO atıyorum.. Şu sıralar 200 fpsi zor görüyor. Genelde stabil durmuyor düşüyor.

32 GB ram olarak değişiklikler yaptım. Team group'un Zeus CL16 ramlerini taktım ama acer biosları advanced sayfasına erişim kısıtladığından ve gizli olduğundan onları da CL16 olarak çalıştıramadım.

İşin özü iş için alınabilir. (Gerçi ekran kartına bağlı render işlerinde diğer 3060ların gerisinde de kalabilir. Çünkü oyunda orta performans veren, render işinde de beklenilen 3060 performansı vermeyecektir..)

Neyse uzatmayacağım

Çok oyun oynamıyorsanız ekstra 2K vermeye gerek yok Omen için, yalnız GPU'daki 20W fark oyunlarda 5-20FPS fark edebiliyor. Daha hızlı RAM'ler de bulunuyor. Filmlerde vs. ekran renk kalitesi ve pil ömrü sizi Nitro 5'e göre daha memnun edecektir.

Tabii ki Nitro'yu almanız durumunda kötü bir ürün almış olmazsınız, ihtiyaçlarınızı göz önüne alırsak Nitro 5 daha mantıklı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı