Acer Nitro 5 RTX 3070 Laptop alınır mı?

Tamamen 32 GB raminden dolayı almayı düşünüyorum bütçem en fazla 29bin. 29bine 4050 ya da 3060 32 GB RAM'li laptop bulsam onu alacağım.

Laptopta yalnızca oyun oynanacaksa 32 GB RAM saçma. Optimizasyonu kötü olmadığı sürece 16 gayet yeterli. 32 GB RAM'li sistem alıp sonra sıcaklıklardan Thorttle yiyince istediğiniz performansı alamazsınız. Ayrıca cihazın fan sesi konusunda şikayet çok.

Laptopta yalnızca oyun oynanacaksa 32 GB RAM saçma. Optimizasyonu kötü olmadığı sürece 16 gayet yeterli. 32 GB RAM'li sistem alıp sonra sıcaklıklardan thorttle yiyince istediğiniz performansı alamazsınız. Ayrıca cihazın fan sesi konusunda şikayet çok.

Yayın, After Effects ve Unreal Engine 5 ile de uğraşacağım hocam o yüzden 32 istiyorum.

Yayın, After Effects ve Unreal Engine 5 ile de uğraşacağım hocam o yüzden 32 istiyorum.

UE5 kesinlikle 32 GB kullanılması gereken bir program. İkizim uğraştığı için biliyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Ben söyleyeceklerimi söyledim, karar sizindir. Hayırlı olsun 🙂

Mantıklı değil. HP 2x4 ile geliyor ve DDR4. ASUS ise 8 GB tek slot. Geçici olarak 8-16 olarak kullanabilirsiniz ASUS alıp.

HP Victus 15 tek slot 16 GB RAM ile geliyor hocam.

Mantıklı değil. HP 2x4 ile geliyor ve DDR4. Asus ise 8GB tek slot. Geçici olarak 8-16 olarak kullanabilirsiniz Asus alıp.

Geri
Yukarı