Acer Nitro 5 sürücü güncelleme

Slemaen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Acer Nitro 5 kullanıyorum modelimi yazdıktan sonra 31 tane driver gösteriyor bana. Ben bunların hepsini indiirp kurmalı mıyım yoksa bazı driverler aynı ve eski sürümlerini de mi koymuşlar? Kafama takıldı çünkü ismi aynı olanlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer support sitesine işte siteye girince modeli yazdıktan sonra size driverler, bios, programlar gibi şeyleri gösteriyor ya onlardan bahsediyorum Sürücüler kısmında 31 adet driver var.
Yok mu bilen acer kullanan arkadaş ya?
@Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith
Hocam öncelikle indireceğiniz bileşenin sürücü versiyon numarasını karşılaştırın. Eğer sitedeki ile aynı ya da daha yüksek bir versiyon ise güncellemeye gerek yok. Versiyonu düşük ise güncelleyin. Versiyonunu kontrol etmesini bilmiyorsanız eğer hepsini tek tek indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Bilgisayardaki versiyon yüksekse zaten yükleme yapmayacaktır.

Hocam öncelikle indireceğiniz bileşenin sürücü versiyon numarasını karşılaştırın. Eğer sitedeki ile aynı ya da daha yüksek bir versiyon ise güncellemeye gerek yok. Versiyonu düşük ise güncelleyin. Versiyonunu kontrol etmesini bilmiyorsanız eğer hepsini tek tek indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Bilgisayardaki versiyon yüksekse zaten yükleme yapmayacaktır.
Hocam VGA sürücülerini görüntü sürücülerini güncellemeye gerek varmı? Nvidia'dan experience indirince yeterli olmaz mı?

Bazıları aynı evet, farklı sürümleri de mevcut sürücülerin. Laptopun modelini belirtirsen yapman gerekenleri, kurman gereken sürücüleri sırayla anlatayım.
Hocam her sürücüyü kurmaya çalıştım VGA ve Görüntü sürücülerinin hiçbirini kurmadım sıkıntı çıkarmasınlar diye. Model An515-55

Hocam her sürücüyü kurmaya çalıştım VGA ve Görüntü sürücülerinin hiçbirini kurmadım sıkıntı çıkarmasınlar diye. Model An515-55
AN515-55 için bu konuda anlatmıştım sürücüleri: Acer Nitro AN515-55 sürücüleri

Her listelenen sürücüyü kurmasaydın keşke. Neyse, konudaki işlemleri yapman yeterli ekran kartı sürücüleri için

AN515-55 için bu konuda anlatmıştım sürücüleri: Acer Nitro AN515-55 sürücüleri

Her listelenen sürücüyü kurmasaydın keşke. Neyse, konudaki işlemleri yapman yeterli ekran kartı sürücüleri için
Kurdum hocam yapmam gereken bir şey var mı? Bakıyorum konunuza.
Kurdum hocam yapmam gereken bir şey var mı? Bakıyorum konunuza.
Hocam Nvidia Experience ile ve intelin kendi programıyla grafik sürücülerimi de kurmuştum.

Aygıt yöneticisinde ünlemli aygıt var mı? Varsa o ünlemli aygıta sağ tıkla > özellikler > ayrıntılar > donanım kimliklerini seçip çıkan kimlikleri kopyalayarak buraya at. Kalmadıysa da kuracak bir şey kalmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı